Kręci Cię sztuka? Zgłoś swój udział w 17. Małopolskim Festiwalu Piosenki „Integracja malowana dźwiękiem”


Do 31 marca trwają zapisy na to wyjątkowe wydarzenie, które połączy miłośników muzyki z pasjonatami sceny. To doskonała okazja dla wszystkich, którzy pragną podzielić się swoimi talentami wokalnymi i poczuć magię występów na festiwalowej scenie.
W tym roku festiwal odbędzie się w dniach 22 – 24 maja 2024 roku, a aby wziąć w nim udział, wystarczy przesłać zgłoszenie za pośrednictwem strony internetowej wydarzenia. Formularz oraz regulamin są dostępne online, dzięki czemu proces rejestracji jest prosty i wygodny.
Organizatorzy przygotowali bogaty program, który obejmuje nie tylko konkursowe przesłuchania, ale także warsztaty z udziałem najlepszych polskich artystów. Pierwszego dnia uczestnicy będą mieli okazję uczyć się od profesjonalistów, następnie będą mieli możliwość prób z orkiestrą festiwalową, by wreszcie zaprezentować swoje umiejętności podczas przesłuchań konkursowych. Laureaci festiwalu będą mieli szansę wystąpić na Gali Festiwalowej, a zdobywcy Grand Prix zostaną nagrodzeni profesjonalnym teledyskiem ufundowanym przez Marszałka Województwa Małopolskiego.
Nie ma znaczenia, czy preferujesz solowe występy, czy też chcesz zaprezentować się w duecie muzycznym lub zespołowo – festiwal oferuje trzy kategorie zgłoszeń: integracyjny duet muzyczny, zespół i kabaret. Kwalifikacje odbywają się na podstawie przesłanych nagrań wideo, a następnie uczestnicy są łączeni w tzw. integracyjne duety muzyczne, gdzie osoba niepełnosprawna współpracuje z pełnosprawnym rówieśnikiem.
Występy na festiwalowej scenie to nie tylko okazja do zaprezentowania swoich umiejętności, ale również wyjątkowa uczta dla zmysłów, gdzie talenty kwitną niezależnie od ewentualnych ograniczeń. Wraz z dźwiękami płynie przesłanie tolerancji i akceptacji, bowiem na festiwalu każdy głos jest ważny, a każda melodia ma swoje piękno.
Festiwal „Integracja malowana dźwiękiem” powstał w 2008 roku i początkowo obejmował zasięgiem tylko województwo małopolskie, jednak z biegiem lat stał się wydarzeniem o zasięgu krajowym i międzynarodowym. W gronie artystów prowadzących warsztaty i jurorów znaleźli się tak znakomici artyści jak Adrianna Biedrzyńska, Halina Frąckowiak, Majka Jeżowska czy Marek Piekarczyk, związany z festiwalem od pierwszej edycji.
Jeśli więc marzysz o tym, aby podzielić się swoją pasją do muzyki z szeroką publicznością i doświadczyć wyjątkowej atmosfery festiwalowej sceny, nie zwlekaj – prześlij swoje zgłoszenie do 31 marca i być może to właśnie Ty staniesz się jednym z bohaterów 17. Małopolskiego Festiwalu Piosenki „Integracja malowana dźwiękiem” w Bochni!


 

Źródło: mat. organizatora