Kręci Cię piłka nożna? Dołącz do Klubu Kibica Niepełnosprawnych Resovii!

Jesteś prawdziwym pasjonatem piłki nożnej? Twoje serce bije dla Resovii? A do tego jesteś niepełnosprawny, gotowy do przeżywania emocji sportowych na najwyższym poziomie? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie wyjątkową wiadomość!
CWKS Resovia Rzeszów S.A., w ramach piątej edycji akcji „Stadiony Bez Barier”, wspieranej przez Federację Kibiców Niepełnosprawnych, wychodzi z inicjatywą, która zdobędzie Twoje serce. Powstaje Klub Kibiców Niepełnosprawnych Resovii – miejsce dedykowane właśnie Tobie, gdzie będziesz mógł aktywnie uczestniczyć w wydarzeniach sportowych.
Marzenia o wspieraniu swojego ukochanego zespołu stają się rzeczywistością! Klub Kibica Niepełnosprawnych Resovii zaprasza Cię do dołączenia do ich szeregów. Teraz Twój głos, Twoje okrzyki i Twoje wsparcie będą jeszcze głośniejsze, bo razem z innymi kibicami niepełnosprawnymi stworzycie niepowtarzalny sektor na stadionie, gdzie będziecie mogli razem przeżywać każdą bramkę, każde zwycięstwo i emocje towarzyszące meczom Fortuna 1. Liga.
To wyjątkowa okazja, by dołączyć do społeczności, która pomimo barier walczy o to, by ich obecność na trybunach była zauważalna i głośna. Ciesz się pełnym spektrum piłkarskich emocji, doświadczając niezapomnianych chwil podczas meczów swojej ukochanej drużyny.
Osoby, które chcą być częścią tej inspirującej inicjatywy, proszone są o kontakt. Możesz napisać mailowo na adres: marketing@cwks-resovia.pl lub zadzwonić pod numer telefonu: 570-221-905.


 

Źródło: CWKS RESOVIA RZESZÓW