Nadchodzi emocjonujący turniej o Puchar Polski w blind footballu

Bliski jest moment, w którym poznamy triumfatora tegorocznego Pucharu Polski w blind footballu. W dniach 24-25 czerwca na boisku przy ulicy Kamiennogórskiej 16 we Wrocławiu odbędzie się turniej, który przyniesie zmagania pomiędzy pięcioma drużynami, walczącymi o to prestiżowe wyróżnienie.
W rywalizacji wezmą udział: Śląsk Wrocław, Wisła Kraków, Warta Poznań, Niezłomni Blind Football Zabrze oraz Niewidzialni Bielsko-Biała. Wszystkie te drużyny mają bogate doświadczenie w świecie blind footballu i doskonale zdają sobie sprawę z znaczenia tego turnieju.
Pierwsze spotkania rozpoczną się w sobotę, 24 czerwca, o godzinie 11:30. Każda drużyna będzie miała okazję udowodnić swoje umiejętności i determinację na boisku, dążąc do osiągnięcia sukcesu. Zawodnicy z niezwykłą precyzją, wykorzystując swoje zmysły, zaprezentują widowiskową grę, która dostarczy niezapomnianych emocji zarówno im, jak i publiczności.
Finałowy dzień turnieju, czyli niedziela, 25 czerwca, przyniesie jeszcze większe napięcie. O godzinie 10 rozegrany zostanie mecz o trzecie miejsce, w którym drużyny będą dążyć do zdobycia medalu. Następnie, o godzinie 11:30, rozpocznie się długo oczekiwany finał, który zadecyduje o zdobywcy Pucharu Polski w blind footballu. Zawodnicy będą walczyć na maksimum swoich możliwości, by osiągnąć ten niezwykły sukces.


 

Źródło: Biuro Prasowe WKS Śląsk Wrocław