Na szlaku dostępnej sztuki i rozrywki – Rodzinny Park Rozrywki dla Dzieci Rabkoland

Rabkoland to największy Park Rozrywki dla Dzieci w Małopolsce. To miejsce wypełnione atrakcjami dla maluszków, przedszkolaków i uczniaków – przede wszystkim od 1 do 10 roku życia.
Najmłodsi znajdą się tu w krainie fantazji, zamieszkanej przez zwariowanych bohaterów, gdzie na każdym kroku czeka wielka przygoda!
W sześciu strefach tematycznych czeka na najmłodszych ponad 35 atrakcji. Już w Strefie Wejścia zaczyna się zabawa – a dalej jest tylko lepiej! W Góralskiej Dżungli przywita Was krokodyl Oskar, Helmut Wąsidło zaprosi do Cyrku Luna, a owce iRenki wraz z Krucabombą zapewnią rozrywkę w Machinarium. W Wiosce Wikingów spotkają dzieci nie tylko morskie przygody, a Pan Trzmiel zaopiekuje się maluszkami w swojej ukwieconej Dolinie.
Karuzele, kolejki górskie, łódeczki, samochodziki, interaktywne place zabaw i małpie gaje – dzieci i rodziców czeka wiele godzin zabawy i radości. Choć rodzice mogą korzystać z większości atrakcji wraz z dziećmi, nie znajdą tu ekstremalnych urządzeń tylko dla dorosłych. Dzięki temu dzieciaki nie muszą bawić się pomiędzy grupami dużo starszej młodzieży. Niewielkie odległości pomiędzy atrakcjami sprawiają, że małe nóżki nie męczą się długimi spacerami. Rodzice znajdą także wiele miejsc siedzących, od ławek po kawiarnie, z których mogą obserwować samodzielną zabawę starszych dzieci.
Wielką dumą Rabkolandu jest wystrój parku, inspirowany otoczeniem: pięknem natury i lokalną kulturą. Rabkoland wypełniony jest zielenią i kwiatami. Dekoracje, tematyzacje i drewniane atrakcje stworzyli lokalni artyści, snycerze i stolarze, którzy opierają swój fach na góralskich tradycjach.
Jeśli zgłodniejecie podczas zabawy w Rabkolandzie, możecie wybrać posiłki, przekąski i słodycze w jednym z 7 punktów gastronomicznych. Czeka na Was szeroki wybór przysmaków: od bezglutenowych i wegańskich zup czy domowego, dwudaniowego obiadu, przez pyszną kiełbę z frytkami, aż po naleśniki z mnóstwem bitej śmietany i owoców.

Z czego mogą korzystać osoby niepełnosprawne i na jakie zniżki mogą liczyć?

Osoby niepełnosprawne (z ważną legitymacją) za całodniowy bilet wstępu płacą jedynie 10 zł. Jest to również bilet no-limit, na którym mogą do woli korzystać ze wszystkich atrakcji i urządzeń. Jednak, w zależności od stopnia niepełnosprawności, Goście z niepełnosprawnościami mogą zostać poproszeni o jazdę z opiekunem lub korzystanie z niektórych karuzel zostanie im odradzone.
Atrakcje w parku rozrywki dla dzieci wspierają naturalny rozwój sensomotoryczny i są najprzyjemniejszą formą rehabilitacji!
Rabkoland przystosowany jest do potrzeb osób mających problemy z poruszaniem. Do parku można wjechać za pomocą specjalnego wyciągu, a w strefie Góralsko Dżungla dostępna jest szeroka, wygodna toaleta dla osób niepełnosprawnych. Dostępność urządzeń zależna jest od stanu zdrowia, jednak cały park został zaprojektowany tak, by umożliwić zabawę wszystkim.
Koniecznie pamiętajcie o tym, by zabrać ze sobą orzeczenie o niepełnosprawności lub legitymację osoby niepełnosprawnej.

Kontakt

Rodzinny Park Rozrywki dla Dzieci Rabkoland
Rynek
34-700 Rabka-Zdrój
tel.: 570-390-988
www.rabkoland.pl