Na szlaku dostępnej sztuki i rozrywki – Park wieloryba

Wielkie ryby w niebagatelnych rozmiarach, historyczny sprzęt rybacki, to tylko nieliczne atrakcje przygotowane przez Park Rozrywki w Rewalu
Park Wieloryba to miejsce, w którym można poznać wiele tajemnic morskich głębin. Zwiedzając cztery strefy parku można podziwiać okazy zarówno z morza Bałtyckiego, jak i oceanów. Dobra zabawa zakończona jest krótkim rejsem.

Strefy parku

Pierwsza z krain to „Bałtyk”. W niej dostępne są ssaki i ryby żyjące w naszym morzu. Ponadto zdradzony zostanie sekret dlaczego jest tak mało słone i jak ważne jest dbanie o czystość na jego wodach. Następnie możemy odwiedzić krainę „Giganci z oceanów”, w której zobaczymy ogromne modele wielorybów, rekinów czy kałamarnic. Zobaczymy też „Potwory z głębin” – najbardziej zaskakujące wyglądem stworzenia żyjące w oceanicznych głębiach.
Ostatnią krainę stanowią „Piraci i papugi”. Tu spotkamy legendarnych korsarzy z ich nieodłącznymi papugami. Można tu również odwiedzić statek piracki i wyruszyć na poszukiwanie cennego skarbu z piratką Jenny i piratem Maksem. Na dzieciaki czeka świetna zabawa, po której zostaną mianowane na pirata. Do dyspozycji maluchów jest też duży plac zabaw ze zjeżdżalniami, dmuchanym zamkiem i plażową piaskownicą. Niezależnie od wieku, każdy maluch znajdzie tu coś dla siebie!

Godziny otwarcia

10:00-19:00

Kontakt

tel. 500-791-752
e-mail: biuro@parkwieloryba.pl
Adres
UL. KAMIEŃSKA 1C,
72-344 REWAL
www.parkwieloryba.pl