Przetestuj film promocyjny dla Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie i zgarnij nagrodę

Materiał partnera zewnętrznego


 

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie zachęca wszystkie osoby niepełnosprawne do wypełnienia krótkiej ankiety dotyczącej dostosowania spotu promocyjnego do osób z niepełnosprawnościami. Dla pierwszych 30. osób, które wypełnią ankietę przewidziano kartę upominkową do sklepu, gdzie można kupić książki, płyty, filmy czy gry komputerowe.

Kilka słów o Kampanii:

Kampania kierowana jest do osób w wieku od 15 do 29 lat, które są osobami biernymi zawodowo, często pozostającymi na utrzymaniu osób trzecich w związku z niepełnosprawnością, niedawnym rodzicielstwem bądź powracające do Polski po dłuższym pobycie za granicą.
Celem Kampanii jest aktywizacja zawodowa w/w osób i pomoc w odnalezieniu własnej drogi rozwoju.
Hasło kampanii „Jesteś PowerFul” podkreśla moc drzemiącą w młodych ludziach, jest afirmacyjne i optymistyczne. Key visual Kampanii utrzymany jest w estetyce komiksowej nawiązującej do dzieł Marvela, modnych wśród młodych dorosłych. Pokazujemy, że każdy z odbiorców może być bohaterem, jeśli wykorzysta swoją supermoc.
Celem ankiety jest sprawdzenie czy materiały powstałe w trakcie Kampanii, tj. strona internetowa i filmy są właściwe dla osób z niepełnosprawnościami i dostosowane pod ich potrzeby.
Link do ankiety: http://bit.ly/oceńspot

Link do spotu z audiodeskrypcją: http://bit.ly/spotzaudiodeskrypcją