OrCam Read 3 – Innowacyjne Rozwiązanie do Czytania Dla Wszystkich!

Czytanie staje się dostępne dla każdego dzięki OrCam Read 3! To rewolucyjne, wielofunkcyjne rozwiązanie zostało wczoraj zaprezentowane przez OrCam Technologies, światowego lidera w innowacjach technologii wspomagającej opartych na sztucznej inteligencji. OrCam Read 3 zmienia sposób, w jaki osoby z utratą wzroku i trudnościami w czytaniu oddziałują z materiałami wizualnymi.
To przenośne urządzenie działa jak czytnik, lupa i czytnik stacjonarny, oferując niezrównane możliwości dostosowane do różnych potrzeb użytkowników. Niezależnie od stopnia utraty wzroku, zmęczenia czytaniem czy trudności w czytaniu, OrCam Read 3 zapewnia nieograniczoną dostępność i wygodę.
Najważniejsze cechy OrCam Read 3 obejmują:

  1. Towarzysz do Czytania: Dzięki łatwym w obsłudze żółtym przyciskom i nowym opcjom głosowym, OrCam Read 3 jest wszechstronnym przenośnym towarzyszem do czytania. Pozwala na natychmiastowe czytanie tekstu z dowolnej powierzchni, a także oferuje funkcje Smart Reading dla szybkiej nawigacji do konkretnych słów czy treści.
  2. Lupa Nowej Generacji: OrCam Read 3 przekształca każdy ekran (laptopa, tabletu czy telefonu) w przeglądarkę bazującą na lupie. To idealne rozwiązanie dla osób ze słabym wzrokiem, umożliwiające powiększanie tekstu, rękopisu, równań matematycznych i obrazów. Dodatkowo oferuje ekstrakcję tekstu, dostosowywanie opcji i czytanie tekstu na głos.
  3. Czytnik Stacjonarny z Specjalnie Zaprojektowanym Stojakiem: Korzystając z OrCam Read 3 z dedykowanym stojakiem, można zamienić każdy drukowany tekst na mowę. Stojak jest lekki i składany, zapewniając łatwe przechowywanie.
  4. Interaktywny Asystent Oparty Na Sztucznej Inteligencji: OrCam Read 3 posiada intuicyjnego asystenta, który natychmiast podsumowuje teksty, dostarczając skrótu zeskanowanego tekstu – od kilku zdań po całą stronę. Wkrótce pojawi się funkcja tłumaczenia między językami.
  5. Wszechstronne Użycie: Z wieloma opcjami korzystania, w tym za pomocą poleceń głosowych, gestów lub łatwo rozpoznawalnych żółtych przycisków, OrCam Read 3 zapewnia płynne i przyjazne dla użytkownika doświadczenie.

OrCam Read 3 to więcej niż tylko urządzenie do czytania. To innowacyjne podejście do wspomagania osób z niewidomych, mających trudności z czytaniem czy osób, których wzrok szybko ulega zmęczeniu. Urządzenie jest całkowicie samodzielne, co oznacza, że ​​działa wszędzie i o każdej porze – nie trzeba być online, aby korzystać z funkcji udźwiękowionego czytnika.
OrCam Read 3 redefiniuje sposób interakcji z tekstem i materiałami wizualnymi, wspierając niezależność i dostępność dla użytkowników w różnym wieku i o różnych zdolnościach.


 

Źródło: PR Newswire