Słuchanie Bez Barier: TuneIn i HumanWare Rewolucjonizują Dostępność Audio

Rozległy katalog muzyki, podcastów, transmisji na żywo z wydarzeń sportowych i wiele więcej jest teraz dostępny dla osób niewidomych i niedowidzących dzięki nowej integracji TuneIn i firmy HumanWare. TuneIn, światowy lider w usługach audio na żywo, ogłosił nawiązanie współpracy z HumanWare, firmą specjalizującą się w technologiach wspomagających. Celem jest zapewnienie dostępu do zróżnicowanego i włączającego doświadczenia słuchania dla osób z dysfunkcją wzroku.
Integracja TuneIn z najnowszym odtwarzaczem multimedialnym HumanWare, Victor Reader Stream 3, odpowiada na rosnące zapotrzebowanie klientów poszukujących dostępnych treści audio. Teraz osoby niewidome lub mające problemy z widzeniem mogą korzystać z bogatego katalogu TuneIn, obejmującego muzykę, transmisje na żywo z wydarzeń sportowych, podcasty, wiadomości bez reklam i wiele więcej, wszystko w dostępnej formie.
To nowe partnerstwo to wyraz zaangażowania TuneIn w uczynienie treści audio bardziej dostępnymi dla osób z niepełnosprawnościami. Victor Reader Stream 3 umożliwia użytkownikom niewidomym lub niedowidzącym wybieranie stacji lub podcastów z TuneIn za pomocą komunikatów głosowych. Urządzenie o kieszonkowym rozmiarze jest połączone przez Bluetooth i wyposażone w większe oraz wyraźniejsze przyciski funkcyjne, co ułatwia nawigację.

„HumanWare tworzy naprawdę innowacyjne produkty, które znacząco wpływają na codzienne życie wielu osób polegających na nich” – podkreślił Rich Stern, CEO TuneIn. „W TuneIn wierzymy w moc dźwięku w łączeniu ludzi i wzbogacaniu życia. Rozumiemy również ważną rolę, jaką treści te odgrywają w społeczności osób niewidomych. Jesteśmy bardzo dumni z partnerstwa z firmą HumanWare, aby nadal zapewniać wszystkim osobom dostęp do wysokiej jakości doświadczeń słuchania.”

Użytkownicy Victor Stream 3 mogą teraz łatwo połączyć swoje konta TuneIn Premium zakupione przez TuneIn.com lub aplikację TuneIn. Istniejący subskrybenci mogą skorzystać z TuneIn.com, aby sparować swojego Victor Reader Stream 3 za pomocą kodu.
TuneIn, jako światowy lider w usługach streamingowych na żywo, gromadzi na jednej platformie transmisje z wydarzeń sportowych, wiadomości, muzykę, podcasty i radio z całego świata. Z ponad 75 milionami aktywnych użytkowników miesięcznie, TuneIn jest jedną z najczęściej używanych platform audio na świecie, nadając ponad 100 000 stacji radiowych i oferując ponad 5,7 miliona podcastów.


 

Źródło: TuneIn