Studencie! Dołącz do hackathonu Leothon i opracuj innowacyjne rozwiązanie dla niewidomych!

Wydarzenie startuje 21 czerwca i potrwa dwa dni!
Interesujesz się obszarem Machine Learning oraz Deep Learning? Ty albo Twój zespół macie kompetencje biznesowe, kreatywne lub technologiczne? Twoja głowa jest pełna innowacyjnych pomysłów?
Jeśli tak, ten hackathon jest właśnie dla Ciebie!
Głównym wyzwaniem hackathonu jest stworzenie rozwiązań dla niewidomych oraz niedowidzących klientów banku poprzez wykorzystanie sztucznej inteligencji i zaprezentowania ich przed jury! Tegoroczna edycja wydarzenia zostanie przeprowadzona online.
Leothon to technologiczno-biznesowy hackathon współorganizowany przez Kozminski Venture Lab wspólnie z ING Bank Śląski oraz Google Cloud. To doskonała okazja na wymianę wiedzy z profesjonalistami.
Konkursowa pula nagród rzeczowych wynosi aż 37 tysięcy PLN! Leothon odbędzie się w dwóch kategoriach: OPEN – gdzie Pracownicy oraz Partnerzy ING Banku Śląskiego będą konkurować razem z zespołami studenckimi oraz STUDENT –  gdzie udział będą brać wyłącznie zespoły studenckie. Zespoły mogą liczyć od 3 do 5 osób.
Gościem specjalnym LEOthonu będzie Marcin Ryszka! Jest niesamowitą niewidomą osobą, która w swoim życiu z wytrwałością godną podziwu podejmuje walkę zarówno z codziennością, jak i realizując się jako sportowiec. To właśnie on będzie wspierał merytorycznie uczestników!
Uwaga! Zgłoszenia na wydarzenia przyjmowane są tylko do 13 czerwca. Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie:
https://leothon.kozminskihub.com/ 


 

Źródło: Akademia Leona Koźmińskiego