Życzenia z okazji Międzynarodowego Dnia Niewidomych

Szanowni Państwo,
Z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Niewidomych pragniemy z serca złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia. Dzisiaj, w sposób szczególny, pragniemy podkreślić Waszą niezwykłą siłę, determinację i nieustające pokonywanie trudności, które życie stawia przed Wami.
Niech ta wyjątkowa okazja będzie czasem refleksji nad Waszym niezwykłym dążeniem do samorealizacji i pełnego uczestnictwa w życiu społecznym, mimo wszelkich trudności związanych z utratą wzroku. Wasza wyjątkowa siła ducha, wytrwałość oraz zdolność do dostrzegania piękna życia poprzez inne zmysły stanowią inspirację dla nas wszystkich.
Fundacja Misja i Rozwój – MIR pragnie Wam z całego serca życzyć nie tylko pomyślności w codziennych wyzwaniach, ale również spełnienia marzeń, radości płynącej z małych i wielkich sukcesów oraz otaczających Was serdecznych ludzi, gotowych służyć pomocą i zrozumieniem.
Niech Międzynarodowy Dzień Osób Niewidomych będzie dla Was czasem refleksji, ale także świętem pełnym nadziei i akceptacji. Wierzymy, że każdy z Was jest niezwykłym źródłem inspiracji dla innych, a Wasza determinacja jest potężnym źródłem siły, której może pozazdrościć wielu.
Z głębi serca życzymy Wam wszelkiej pomyślności, zdrowia, spełnienia marzeń oraz wielu chwil radości w towarzystwie najbliższych.
Z najserdeczniejszymi życzeniami,
Zarząd Fundacji Misja i Rozwój – MIR