Weź udział w projekcie językowym dla osób z dysfunkcją wzroku

Trwa rekrutacja do drugiej edycji bezpłatnego projektu szkoleniowego online „Młodzi Sprawni Językowo”. Do udziału w projekcie realizator, Fundacja Pomóż i Ty zaprasza osoby w wieku 14-45 lat zamieszkałe w miejscowościach do 30 tysięcy mieszkańców, które chcą poprawić swoją znajomość języka obcego oraz wzmocnić kompetencje miękkie. Uczestnicy wezmą udział w kursach języka angielskiego lub hiszpańskiego.
Zajęcia będą się odbywać dwa razy w tygodniu po 90 minut w podziale na grupy według poziomu zaawansowania. Celem kursu jest podniesienie kompetencji językowych w klasyfikacji A1, C2. Podczas zajęć skorzystamy z materiałów dostosowanych do potrzeb osób z dysfunkcją wzroku.
Warsztaty rozwojowe będą prowadzone przez coacha i obejmą następujący zakres tematyczny: samoświadomość, poczucie własnej wartości i umiejętność pracy w zespole. Uczestnicy poznają też efektywne sposoby na radzenie sobie ze stresem co pozwoli im z większą łatwością podejmować wyzwania życiowe i osobiste. Zajęcia odbywać się będą w małych grupach na platformie Zoom.
Organizator zapewni wstępne szkolenie informatyczne oraz wsparcie techniczne w trakcie projektu.
Planowany termin rozpoczęcia zajęć – 13.09.2021 r.
Dla osób zainteresowanych w dniu 26.08.2021 r. o godz. 17.00 odbędzie się live na profilu fundacji na Facebooku.
Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie projektu.
https://www.sprawnijezykowo.strefai.org.pl/
Projekt finansowany jest ze środków Fundacji PZU.


 

Źródło: inf. pras.