Kujawsko-Pomorskie: Weź udział w spotkaniu online i zapytaj o Narodowy Spis Powszechny 2021

Termin i miejsce wydarzenia:
11.06.2021 (piątek), godz. 11:00
Wydarzenie online.
Dołącz do wydarzenia!


 

Masz pytania lub wątpliwości związane z Narodowym Spisem Powszechnym Ludności i Mieszkań? – weź udział 11 czerwca 2021 r. o godz. 11.00 w spotkaniu online z przedstawicielami Głównego Urzędu Statystycznego z Bydgoszczy.
To kolejne spotkanie mające na celu wyjaśnienie wątpliwości związanych z wypełnianiem formularza spisowego. Spotkanie ma charakter otwarty dla mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego. Wydarzenie odbędzie się na platformie Webex.
Narodowy Spis Ludności i Mieszkań trwa od 1 kwietnia do 30 września 2021 r. Po raz pierwszy jest on obowiązkowy i przeprowadzany jest metodą samospisu internetowego.
To podstawowe badanie i źródło danych z zakresu statystyki ludności, które ma na celu zebranie informacji o jej stanie i strukturze wg ustalonych cech demograficznych i społeczno-zawodowych, w oznaczonym momencie, na określonym terytorium. Wyniki spisu umożliwiają analizę i ocenę zróżnicowania przemian demograficznych i społecznych. Na ich podstawie rząd podejmuje najważniejsze decyzje gospodarcze i społeczne na kolejne lata.
Więcej informacji na temat Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021 tutaj!