Świętujmy razem 102 rocznicę odzyskania niepodległości! Zaproszenie na Wirtualny Festiwal Niepodległa

Biuro Programu „Niepodległa” zaprasza 11 listopada na wirtualny Festiwal Niepodległa na Krakowskim Przedmieściu. W tym roku obchodzić go będzie wspólnie od morza po Tatry, a także za granicą! Na scenie pojawi się plejada gwiazd: Miuosh, Organek, Paweł Domagała, Enej i Ania Dąbrowska. Do tego masa materiałów dla dzieci, w tym koncerty – Orkiestra Mamy Śpiewamy, Kukaj Kukawko i czytanie bajek przez aktorów: Agnieszkę Więdłochę, Piotra Cyrwusa, Macieja Zakościelnego i Antoniego Pawlickiego! A na koniec, znów dla starszych, prywatka z tańcami ludowymi, którą poprowadzi Janusz Prusinowski.
Całość prowadzić będzie dwóch prowadzących, którzy będą nadawać relację z 5 specjalnie wybranych miejsc na Krakowskim Przedmieściu, by przypomnieć atmosferę poprzednich festiwali.
Dzięki relacji online do wydarzenia dołączyć może każdy, nie tylko warszawiak! W celu zapewnienia jak najszerszej widowni, Festiwal prezentowany będzie online m.in. na stronie niepodlegla.gov.pl, interia.pl oraz 23 serwisach regionalnych grupy Polska Press.
Impreza będzie dostępna również dla osób z niepełnosprawnościami – zapewniony zostanie tłumacz języka migowego oraz audiodeskrypcja.


 

Źródło: Biuro Programu Niepodległa