Gmina Woźniki: „Razem bez barier”. Zaproszenie na konferencję

„Razem bez barier” to debata o potrzebach osób z niepełnosprawnością. Na spotkanie organizator zaprasza mieszkańców, którym bliski jest ta tematyka.
26 września w Miejsko-Gminnym Domu Kultury w Woźnikach o godzinie 12.00 będzie okazja porozmawiać m.in. o sposobach na przełamywanie stereotypów oraz barier architektonicznych i społecznych. Zaproszeni goście przybliżą najważniejsze zagadnienia prawne dotyczące osób niepełnosprawnych, opowiedzą też o swoim życiu, zainteresowaniach i realizacji pasji. Swoimi spostrzeżeniami będzie można podzielić się także z radnymi gminy.
– Podczas debaty chcemy pokazać wszystkim jej uczestnikom, że z powodu ograniczeń wynikających np. z niepełnosprawności nie trzeba rezygnować z aktywności. Liczę na to, że po tym spotkaniu będziemy bogatsi o nową wiedzę i pomysły, które pozwolą nam opracować konkretne rozwiązania pomocne w wielu sytuacjach życiowych. Zapraszam do aktywnego udziału w debacie. Przyjdźcie, zabierzcie głos, poznajcie opinie innych – mówi zastępca burmistrza Woźnik Beata Bacior.
Z powodu ograniczonej liczby miejsc, spełnienia aktualnych wymagań sanitarno-epidemiologicznych związanych z epidemią COVID-19 organizator prosi o potwierdzenie obecności do 24 września na adres email: promocja@wozniki.pl lub telefonicznie (34) 366-99-29.


 

Źródło: UG Woźniki