Pinczów: Policja poszukuje zaginionego mieszkańca powiatu. Jest niepełnosprawny i schorowany

Komenda Powiatowa Policji w Pinczowie poszukuje 54-letniego Krzysztofa Pietras z miejscowości Złota. Pan Krzysztof był ostatni raz widziany w dniu wczorajszym ok. godziny 12:30 na dworcu autobusowym w Kazimierzy Wielkiej. Od tamtej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną i niewiadomo, gdzie się znajduje.

Zaginiony jest niepełnosprawny intelektualnie i schorowany, stale powinien przyjmować leki. Nie jest zdolny do samodzielnej egzystencji.

Rysopis zaginionego:

Wiek z wyglądu ok. 55 – 60 lat , wzrost ok. 180 cm, sylwetka otyła, łysiejący od strony czoła, włosy krótkie, ciemne z przebłyskami siwizny, nos prosty średniej wielkości, oczy koloru brązowego, uszy duże lekko odstające, widoczne znaczne braki w uzębieniu, brak zarostu, posiadał widoczną bliznę na czole po lewej stronie, brak tatuaży.
Ubrany był w koszulę flanelową w biało-brązową kratę, czapkę z daszkiem koloru granatowego oraz spodnie dresowe koloru granatowego.
Osoby posiadające informacje mogące się przyczynić do ustalenia miejsca pobytu poszukiwanego, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Pinczowie pod numerem telefonu: (47) 805-32-05 lub inną, najbliższą jednostką Policji: albo telefon alarmowy 112.


 

Źródło: KPP Pinczów