Teatr Powszechny w Radomiu zaprasza na premierę archiwalnego spektaklu z audiodeskrypcją

Teatr Powszechny w Radomiu zaprasza na kolejną premierę archiwalnego spektaklu. Tym razem wyemitowany zostanie spektakl „Zemsta” w reż. Krzysztofa Babickiego.
Kłótnia o mur, walka o zamek, spór o miedzę. Niekończące się swary o to, kto ma rację. Sąsiedzka wojna dla zasady. Nieważne po czyjej stronie jest słuszność, ważne czyje będzie na wierzchu. Waśnie o sprawy ważne i błahe. Brak zgody na coś lub kogoś, brak zgody z kimś. Skąd my to znamy? Brawurowa realizacja znakomitej klasycznej komedii. Barwni bohaterowie. Finezyjny, celny dowcip. Piękny wiersz. Popisowe role aktorskie. I spotkanie z naszymi narodowymi przywarami, które rozśmieszają do łez. I nie zmieniają się od wieków…
Spektakl cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem publiczności i był bardzo lubiany przez Widzów.
Na wspólne oglądanie spektaklu zaproszą reżyser przedstawienia Krzysztof Babicki oraz aktorzy Adam Majewski i Wojciech Ługowski. Po emisji spektaklu odbędzie się spotkanie on-line z aktorami, które poprowadzi Małgorzata Potocka, dyrektor teatru. Będzieto rozmowa o prezentowanej sztuce, o najnowszych planach teatru i o tym… jakie plany na wakacje mają aktorzy.
Rejestracja spektaklu jest dostosowana dla osób z niepełnosprawnością wzroku i słuchu (audiodeskrypcja i napisy).
Premiera odbędzie się już 19 lipca na kanale teatru w serwisie Youtube.


 

Źródło: Teatr Powszechny w Radomiu