Ruszyła rekrutacja do projektu Akademia ShareOKO II


Wiedza, inspiracja i to, co lubimy najbardziej – radość z odkrywania nowych pasji i burzenia stereotypów. To wszystko w Akademii ShareOKO II, gdzie możesz wreszcie pouczyć się języka Braille’a (czyli francuskiego), chwycić wiatr w żagle i pożeglować ku nowym horyzontom, dosłownie lub w przenośni – podążając śladami Igi Świątek lub Ryszarda Kapuścińskiego. Oferta w tej akademii jest naprawdę ShareOKA.
Fundacja Widzimy Inaczej zaprasza do udziału w Akademii ShareOKO – drugiej edycji projektu, w ramach którego można rozwinąć swoje pasje i umiejętności. Regularne zajęcia będą odbywały się w formie online lub stacjonarnej (w Warszawie) od maja 2024 do marca 2025 r. Uczestnicy będą mogli wybrać, w jakim kierunku chcą się rozwijać. W ofercie są m.in. warsztaty językowe (angielski, hiszpański, włoski, francuski), teatralne, tworzenia podcastów, taneczne, jogi/pilatesu. Planowane są również szkolenia wyjazdowe (m.in. żeglarskie czy tenisowe).
Do projektu mogą się zapisać tylko osoby z niepełnosprawnością wzroku (dorosłe, młodzież oraz dzieci). Decyduje kolejność zgłoszeń. Formularz, za pomocą którego można zadeklarować chęć udziału w projekcie, oraz wszystkie szczegóły znajdują się pod linkiem: https://forms.office.com/e/EYJmFUg9gu
Dodatkowe informacje można uzyskać, pisząc na adres: shareoko@widzimyinaczej.org.pl lub dzwoniąc pod nr tel. 605-368-660.
Projekt „Akademia ShareOKO II” jest dofinansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.


 

Źródło: materiały nadesłane