Jak znaleźć zniżki z Kartą Dużej Rodziny?

Wyszukiwanie firm i instytucji oferujących zniżki w ramach Programu Karta Dużej Rodziny (KDR) jest banalnie proste dzięki interaktywnej mapie dostępnej na stronie Ministerstwa Pracy, Rodziny i Polityki Społecznej. Mapa umożliwia szybkie znalezienie interesujących nas ulg według lokalizacji czy branży, co sprawia, że korzystanie z przywilejów Karty Dużej Rodziny staje się jeszcze bardziej dostępne.
Karta Dużej Rodziny to system zniżek i dodatkowych uprawnień, skierowany do rodzin 3+. Program obejmuje zarówno instytucje publiczne, jak i prywatne przedsiębiorstwa. Posiadacze KDR mają możliwość skorzystania z atrakcyjnych rabatów w branżach takich jak spożywcza, paliwowa, bankowa czy rekreacyjna. Program wspiera budżety rodzin wielodzietnych, ułatwiając jednocześnie dostęp do różnorodnych dóbr i usług.
Interaktywna mapa na stronie Ministerstwa Pracy, Rodziny i Polityki Społecznej składa się z pięciu głównych elementów, które ułatwiają szybkie i efektywne wyszukiwanie partnerów Programu Karta Dużej Rodziny:

  1. Interaktywna mapa: Na mapie zaznaczono placówki firm i instytucji, które oferują zniżki. Ikony nawiązują do branży, w której dostępne są ulgi. Po najechaniu kursorem na ikonę wyświetla się nazwa firmy oraz dokładny adres.
  2. Lista branż: Dostępna lista branż umożliwia zawężenie kryteriów wyszukiwania do wybranej kategorii, ułatwiając znalezienie konkretnych zniżek.
  3. Lista województw: Możliwość wyboru województwa wraz z liczbą lokalizacji świadczenia usług pozwala dostosować poszukiwania do konkretnego regionu, a nawet poziomu powiatu czy gminy.
  4. Pola wyszukiwania: Dwa pola wyszukiwania umożliwiają wpisanie nazwy miejscowości lub dowolnych „słów kluczowych,” co pozwala na jeszcze dokładniejsze dostosowanie poszukiwań.
  5. Wykaz partnerów: Mapę można w każdym momencie zamienić na wykaz partnerów prezentowany w formie alfabetycznej listy. Tutaj znajdują się także ci partnerzy, którzy nie posiadają fizycznego punktu sprzedaży zaznaczonego na mapie, takie jak sklepy internetowe czy firmy o zasięgu ogólnopolskim.

Program Karta Dużej Rodziny jest dostępny dla każdego członka rodziny, również dla rodzin zastępczych i rodzinnych domów dziecka. Rodzicom karta jest wydawana dożywotnio, natomiast dzieciom do ukończenia 18. roku życia lub 25 lat w przypadku nauki. Osoby niepełnosprawne otrzymują kartę na czas trwania orzeczenia o niepełnosprawności. Karta jest przyznawana bezpłatnie i niezależnie od dochodu, co czyni ją dostępną dla każdej zainteresowanej rodziny.

Już teraz wyszukaj zniżkę dla siebie!