Firma Humanware z prestiżowym wyrużnieniem AQT

Quebec Technology Association (AQT) ogłosiło, że HumanWare zostało mianowane MŚP roku 2019, wybrane przez ponad 300 dyrektorów generalnych oraz kierowników sprzedaży i marketingu z branży technologicznej. To prestiżowe wyróżnienie jest przyznawane raz w roku firmom z branży technologicznej z siedzibą w Quebecu za ich doskonałość w zakresie marketingu i innowacji.

„Chcielibyśmy pogratulować HumanWare. Otrzymanie tej nagrody jest świadectwem niezwykłego wkładu, jaki wnieśli w cały przemysł ”, mówi Nicole Martel, dyrektor generalny Quebec Technology Association.

Lider rozwiązań technologicznych

HumanWare jest światowym liderem w zakresie rozwiązań technologicznych dla osób niedowidzących, oferując szeroką gamę innowacyjnych produktów, w tym BrailleNote Touch +, całą linię cyfrowych odtwarzaczy audiobooków Victor Reader, lupy elektroniczne Connect 12, ekrany Reveal 16, i ultrakompaktowe lupy elektroniczne z serii Explorē. BrailleNote Touch to imponujące osiągnięcie inżynierii sprzętu i oprogramowania. Jest to tablet z Androidem z pełną obsługą brajla, posiadający pozbawiony skórki i uproszczony interfejs z niestandardowymi, łatwo dostępnymi programami, pełnym wyświetlaczem i opcją korzystania z zewnętrznej klawiatury brajlowskiej.

„Zdobycie wyróżnienia w konkursie dla MŚP jest wspaniałym uznaniem dla HumanWare i naszego pasjonującego zespołu. Jesteśmy członkami AQT od ponad 18 lat, co dało mi szansę na zbudowanie silnych relacji z licznymi członkami, którzy tak wiele mnie nauczyli, zainspirowali i doprowadzili do doskonałości. W ciągu tych lat AQT był w stanie zjednoczyć, wspierać i promować innowacyjne MŚP IT w Quebecu. Dziękujemy AQT za profesjonalizm w reprezentowaniu naszej branży ”- mówi Gilles Pepin, CEO HumanWare.


 

Źródło: www.ept.ca/