Bezpłatne badania w kierunku zaćmy dla łodzian

Miejskie Centrum Medyczne „Śródmieście” otwiera drzwi dla wszystkich łodzian, oferując bezpłatne badania przesiewowe w kierunku zaćmy. Bez względu na Twój wiek czy miejsce zamieszkania, jeśli masz obawy dotyczące swojego wzroku, to jest doskonała okazja, by sprawdzić, czy wszystko jest w porządku.
Czy zauważyłeś, że Twoja ostrość widzenia uległa pogorszeniu? Czy Twoje oczy szybciej się męczą niż zwykle? Czy jasne światło sprawia, że trudno Ci ocenić odległości, a przedmioty wydają się zniekształcone lub podwójne? To mogą być objawy zaćmy, schorzenia oczu, które mogą znacząco wpłynąć na jakość Twojego życia.
Dla wszystkich, którzy zauważyli podobne symptomy lub po prostu chcą sprawdzić stan swojego wzroku, MCM „Śródmieście” przygotowało specjalne badania przesiewowe, które odbędą się 2 i 3 października. Lokalizacja badań to budynek przy ul. Zachodniej 60, tuż naprzeciwko centrum przy ul. Próchnika 11.
Co najważniejsze, oferta jest dostępna dla każdego mieszkańca Łodzi, bez ograniczeń wiekowych czy kryteriów miejsca zamieszkania. Jednak z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, konieczne jest wcześniejsze zapisanie się. Wystarczy zadzwonić pod numer telefonu 537-482-412, aby zarezerwować swoje miejsce na badaniach.
Warto pamiętać, że wczesne wykrycie zaćmy może znacząco poprawić szanse na skuteczne leczenie. Dlatego nie czekaj, jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące swojego wzroku. Skorzystaj z tej niepowtarzalnej okazji i sprawdź swoje oczy pod okiem doświadczonych specjalistów z Miejskiego Centrum Medycznego „Śródmieście”. Zapisz się już teraz i dbaj o swoje zdrowie wzroku!


 

Źródło: Biuro Rzecznika Prasowego Prezydent Miasta Łodzi