Szkolenie „Niepełnosprawni w pracy” organizowane przez Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Wielu pracodawców, a także osób poszukujących pracy, często staje przed wyzwaniem związanym z integracją osób niepełnosprawnych w miejscu pracy. Aby pomóc rozwiązać te problemy i dostarczyć wartościową wiedzę, Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu organizuje cykl szkoleń, które poświęcone będą różnym rodzajom niepełnosprawności.
Najbliższe spotkanie w ramach tego cyklu, zatytułowane „O zatrudnianiu osób z niepełnosprawnością słuchu i wzroku,” odbędzie się już w najbliższy piątek, 22 września. Wydarzenie zostanie zorganizowane w Miejskim Ośrodku Kultury w Zabrzu przy ul. 3 Maja 91a.
Szkolenie ma na celu zwrócenie uwagi na specyficzne wyzwania i możliwości zatrudnienia osób z niepełnosprawnością słuchu i wzroku. Uczestnicy dowiedzą się, jakie dostosowania można wprowadzić w miejscu pracy, aby umożliwić osobom niepełnosprawnym pełne zaangażowanie i rozwijanie swoich umiejętności zawodowych.
Nie jest to wyłącznie wydarzenie skierowane do pracodawców. Szkolenie jest otwarte dla każdego, kto jest zainteresowany tematyką niepełnosprawności i chciałby poszerzyć swoją wiedzę na ten temat.
Aby wziąć udział w szkoleniu, konieczne jest wcześniejsze zgłoszenie swojego udziału. Rejestracji można dokonać poprzez wysłanie e-maila na adres: szczotka@pupzabrze.pl lub kontaktując się telefonicznie pod numerem: (32) 277-90-16.


 

Źródło: UM Zabrze