Jakie tajemnice kryje pokój malarki włocławskiej Fabryki Fajansu? – zwiedzanie z audiodeskrypcją i materiałami do dotykania

Termin i miejsce wydarzenia:
15.09.2023 (piątek), godz. 18:00
Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Toruniu
ul. Kościuszki 75-77
87-100 Toruń
Wstęp wolny


 

Lata 60. i 70. XX wieku były okresem rewolucji kulturalnej i społecznej, które na stałe wpisały się w historię ludzkości. Od hipisowskiego ruchu po wszechobecny wpływ muzyki rockowej, te dekady przyniosły wiele wyjątkowych doświadczeń i wspomnień. Dla tych, którzy tęsknią za atmosferą tamtych czasów lub po prostu chcieliby zanurzyć się w nieco innej rzeczywistości, istnieje wyjątkowa okazja, by to zrobić. Instalacja, która pozwoli Ci wejść w wyobrażenie na temat pokoju z lat 60-70, łącząc realistyczne przedmioty z elementami fantastycznymi, stworzy dla Ciebie wyjątkową podróż w czasie i przestrzeni.
Ta nietypowa wystawa to projekt artystyczny, który przenosi nas w zupełnie inne czasy. Pokój, który został stworzony, jest pełen detali i nawiązuje do kultury tamtych lat. Możesz w nim dotknąć wszystkiego, zajrzeć do każdej szuflady, posłuchać wybranej płyty winylowej, usiąść na fotelu przed telewizorem i zanurzyć się w innym świecie.