Audiodeskrypcja podczas 2023 ORLEN FIM Speedway Grand Prix of Poland na Stadionie Narodowym

Siódma edycja żużlowego turnieju Grand Prix na PGE Narodowym w Warszawie zostanie rozegrana 13 maja 2023 roku (początek o godz. 19:00). Na starcie zobaczymy m.in. trzykrotnego Indywidualnego Mistrza Świata, Bartosza Zmarzlika.
Oprócz Zmarzlika na PGE Narodowym wystąpią dwaj inni polscy pełnoprawni uczestnicy cyklu FIM SGP 2023 – aktualny brązowy medalista, Maciej Janowski oraz Patryk Dudek.
Myśląc o 2023 ORLEN FIM SPEEDWAY GRAND PRIX OF POLAND – WARSAW – od razu kojarzy się PGE Narodowy, bo to nierozłączni partnerzy.

Audiodeskrypcja podczas 2023 ORLEN FIM Speedway Grand Prix of Poland

Wzorem poprzednich lat, usługa ta będzie dostępna podczas tegorocznych zawodów 2023 ORLEN FIM Speedway Grand Prix of Poland – Warsaw. Komentatorzy podają na żywo wszystkie cenne informacje – od ubioru zawodników, ich ustawienia na torze, po przebieg turnieju.
Dwóch wykwalifikowanych komentatorów będzie wykonywać usługę audiodeskrypcji na żywo. Audiodeskryptorzy posiadający odpowiednią wiedzę i doświadczenie zadbają o profesjonalny komentarz, który zapewni jak najlepszy odbiór tego, co będzie się działo na płycie PGE Narodowego podczas siódmej edycji żużlowego turnieju Grand Prix.

Jak skorzystać z darmowej usługi audiodeskrypcji?

Każda osoba posiadająca telefon komórkowy z radiem i słuchawkami może skorzystać z usługi specjalnego komentarza. W sobotę 13 maja, po przybyciu na PGE Narodowy, wystarczy ustawić radio na częstotliwość 91,5 FM i przy użyciu słuchawek dołączyć do transmisji na żywo, która będzie dostępna przez całe wydarzenie.
Sprzedaż biletów na KupBilet.pl oraz w punktach sprzedaży bezpośredniej.


 

Źródło: PGE Narodowy