Rusza kolejna edycja konkursu „Lider dostępności priorytetowych branż”

Tworzysz produkty lub świadczysz usługi spełniające kryteria dostępności? Weź udział w konkursie „Lider dostępności priorytetowych branż”. Dzięki temu masz szanse wypromować swoje innowacyjne projekty.
Konkurs ma na celu promowanie wysokiej jakości, nowoczesnych  produktów i usług opartych na idei projektowania uniwersalnego.  Produkty dostępne to m.in. urządzenia wspomagające osoby z niepełnosprawnościami w codziennym funkcjonowaniu. Poprawiają one komfort życia i pozwalają na możliwie jak największą samodzielność.
Działania te wpisują się w rządowy program „Dostępność Plus” 2018−2025, który skierowany jest do osób ze szczególnymi potrzebami, w tym tych z niepełnosprawnościami i starszych. Celem programu jest także podniesienie jakości życia. Służyć ma temu poprawa dostępności przestrzeni publicznej, w tym architektury, transportu, produktów i usług.

Terminy i zgłoszenia

Formularz zgłoszeniowy należy przesłać on-line do 30 czerwca na adres e-mail: joanna.kowal@mrit.gov.pl. Masz pytania dotyczące konkursu, zadzwoń pod numer: (22) 411-97-45.

Dokumenty do pobrania:

Pobierz plik Formularz_zgłoszeniowy.doc Rozmiar: 0.07MB Format: doc
Pobierz plik Regulamin_konkursu.pdf Rozmiar: 0.15MB Format: pdf
Pobierz plik Karta_oceny_.pdf Rozmiar: 0.17MB Format: pdf


 

Źródło: MRiT