Powstaje zrewolucjonizowany system płatności dla osób niewidomych. Pomóż i weź udział w krótkiej ankiecie!

27 i 28 października na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie odbył się startupowy event Econverse. 12 zespołów rywalizowało swoimi pomysłami, kreatywnością i pracowitością o awans do wielkiego finału.
Uczeń III Liceum Ogólnokształcącego im. T. Kościuszki w Łodzi Michał Bąkała wraz ze swoją drużyną konkurował w sektorze FinTech. Wszyscy widzieli się pierwszy raz, a pomysł powstał w ciągu jednej doby. Ich startup – Coshimmer – to zrewolucjonizowany system płatności dla osób niepełnosprawnych, opierający się na technologii rozpoznawania głosu i open bankingu. Ostatecznie pomysł okazał się być na tyle dobry, że zagwarantował kwalifikację do finału. Podczas pracy zespół mógł liczyć na wsparcie mentora – jednego z międzynarodowych dyrektorów polskiego fintechu – BLIKa.
Finał odbędzie się 16 grudnia w Varso Tower.
Jednocześnie czekając na finał konkursu, uczniowie zwracają się do Państwa z prośbą o wyrażenie swojej opinii na temat problemów napotykanych w trakcie dokonywania wszelkich płatności i transakcji bankowych. Wystarczy wypełnić krótką, anonimową ankietę, co zajmie dosłownie chwilkę.
A oto odnośnik do ankiety: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSedLsjkKDtu2QJoDtSlDLm2gWoM2MrnNXU3mp80xkej9J91Bg/viewform