Policjanci pobiegną z niewidomymi

W najbliższą sobotę 4.06.2022 r. na terenie Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Laskach koło Warszawy odbędzie się charytatywny piknik sportowy „V Memoriał im. Zofii Morawskiej”. Organizatorem imprezy jest Towarzystwo Opieki nad Ociemniałymi. Głównym punktem programu imprezy będzie bieg na dystansie 3300 metrów, z którego zebrane środki zostaną przekazane na pomoc niewidomym dzieciom i młodzieży przebywającym w ośrodku. Reprezentacja Polskiej Policji w lekkoatletyce oraz policjanci Komendy Stołecznej Policji będą asystować osobom niewidomym podczas biegu.
Już w najbliższą sobotę, 4.06.2022 r. o godzinie 9:30 na terenie Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Laskach przy ul. Brzozowej 75, odbędzie się charytatywny piknik sportowy „V Memoriał im. Zofii Morawskiej”. Imprezie towarzyszyć będzie szereg atrakcji w tym piknik dla najmłodszych. Policjanci przygotowali specjalne policyjne stoisko, gdzie każdy z bliska będzie mógł obejrzeć policyjny motocykl, wsiąść do radiowozu, a także zobaczyć pokaz psów służbowych.
Głównym punktem programu imprezy będzie bieg na dystansie 3300 metrów w limicie czasowym 90 minut o dowolnej ilości pętli. Za każde ukończone okrążenie główny partner biegu przekaże darowiznę na pomoc niewidomym dzieciom i młodzieży przebywającym w ośrodku. Reprezentacja Polskiej Policji w lekkoatletyce oraz policjanci Komendy Stołecznej Policji będą asystować osobom niewidomym podczas biegu.
Towarzystwo Opieki nad Ociemniałymi przygotowało dla każdego z uczestników pamiątkowy medal, natomiast dla zwycięzców czekają nagrody specjalne.


 

Źródło: Policja.pl / (BKS KGP)