Gdzie w tym roku można usłyszeć i zobaczyć Finał WOŚP?

Nie wszyscy mogą być obok siebie, ale to nie znaczy, że nie mogą być razem! Od lat sztaby kolejnych Finałów WOŚP znajdują się w najróżniejszych miejscach kuli ziemskiej, a dzięki coraz nowszym technologiom granie razem, nawet znajdując się na przeciwległych biegunach, jest znacznie łatwiejsze. Finałowe studio zawsze łączy się z najodleglejszymi zakątkami świata, by sprawdzić, jak ich mieszkańcy spędzają ten wyjątkowy dzień. Gdzie zatem można oglądać i słuchać relacji z 30. Finału WOŚP?

Zobacz i usłysz 30. Finał WOŚP

Transmisja z 30. Finału WOŚP w Warszawie rozpocznie się w niedzielę 30.01, o godzinie 8:35. W planach rozmowy, muzyka, olbrzymia ilość kolorów, masa energii i przepięknej zabawy.
Transmisję słuchać i oglądać można w następujących miejscach

 1. www.transmisja.wosp.org.pl
 2. TVN
 3. TTV
 4. TVN24
 5. Player
 6. Onet
 7. Facebook
 8. YouTube
 9. •Twitch
 10. Antyradio
 11. Radio Zet

Kto zagra podczas Finału?

Transmitowane będą również koncerty z finałowego studia w Warszawie. Pierwszy zespół, którym będzie Happysad, wejdzie na scenę już o 13:40. Wystąpią również Łydka Grubasa, Jelonek, De Mono, Piotr Bukartyk, Król, Blenders, WaluśKraksaKryzys, Sorry Boys, Dżem, Tabu, Voo Voo, Ira, Karaś/Roguski, Kwiat Jabłoni oraz Lemon.
Wszystkie koncerty będzie można zobaczyć tu:

WOŚP gra na całym świecie
Sztaby 30. Finału WOŚP można znaleźć na całym świecie. Gdzie będą rozbrzmiewać dźwięki letniej zadymy w środku zimy? Szanghaj, Sydney, Polska Stacja Polarna im. Stanisława Siedleckiego, Chicago, Miami – to tylko kilka z najbardziej egzotycznych miejsc.


 

Źródło: Biuro Prasowe WOŚP