Niewidomi artyści też grają dla WOŚP!

Co roku, kolejny Finał WOŚP, to eksplozja entuzjazmu, chęci pomagania oraz okazja do świetnej zabawy. Gorące serca topią lód i śnieg, przeganiają chmury i spowalniają wiatr. Nie straszna nikomu pogoda – liczy się tylko i wyłącznie chęć pomagania.
W całym kraju i poza jego granicami organizowanych jest mnóstwo wydarzeń kulturalnych: wystawy, koncerty, pikniki etc.
W tym roku w orkiestrowe granie włączają się również niewidomi artyści. Będzie ich można zobaczyć i usłyszeć w Centrum Kultury w Izabelinie. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 12:00 i potrwa do godziny 21:00.
W trakcie imprezy zagrają:

 1. Damian Pietrasik Quintet
  Damian Pietrasik – fortepian
  Ignacy Wendt – trąbka
  Michał Łuka- sax
  Mateusz Dobosz – kontrabas;
  Rafał Olewnicki- perkusja;
 2. • Jadwiga i Marcin Borkowie;
 3. • Elżbieta Ambroziak Harasiuk i Bronislaw Harasiuk;
 4. Ewa Domańska.

W tym roku Orkiestra gra dla okulistyki dziecięcej dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Uczniowie ze Szkolnego Klubu Wolontariusza pod opieką Anny Ordon oraz harcerzy z 424 Szczep Drużyn Harcerskich i Gromad Zuchowych „Kampinos” będą czekać na Was z puszkami i serduszkami : ) Możecie przyjść bezpośrednio do Centrum Kultury Izabelin, Centrum Kultury w Łomiankach, możecie oglądać wydarzenie online na FB: Centrum Kultury Izabelin, Centrum Kultury w Łomiankach, WOSP Lomianki Izabelin, WOŚP Izabelin, Powiat Warszawski Zachodni.