TimesUpp Traffic & Parking

Wybierasz się na wakacje, w odwiedziny do rodziny, do pracy czy na zakupy? Aplikacja TimesUpp pomoże dotrzeć Ci w miejsce docelowe. Aplikacja podpowie Ci kiedy powinieneś wyruszyć w drogę i dzięki technologii Tomtom wyznaczy trasę, byś dotarł na czas, nawet w godzinach szczytu.
TimesUpp zmienia Twój kalendarz w idealnego asystenta podróży. Wiedz, gdzie musisz być i jak się tam dostać, dokładnie wtedy, gdy tego potrzebujesz. Zobacz godziny podróży dla wszystkich swoich spotkań i otrzymuj powiadomienia o podróży, gdy nadejdzie pora wyjazdu. Samochodem, komunikacją miejską, rowerem lub pieszo.
TimesUpp może umieścić czas podróży w Twoim kalendarzu jako wydarzenie, dzięki temu możesz sprawdzić, kiedy i jak długo będziesz podróżować. Co najlepsze, dzieje się to automatycznie.
Poręczny przegląd wszystkich Twoich podróży. Przeglądaj swoje wycieczki i spotkania jednym ruchem palca. Te karty są automatycznie zaplanowane na podstawie wprowadzonych danych, ulubionych miejsc docelowych, kalendarza i przewidywanej lokalizacji w określonym czasie.
TimesUpp zapewnia natychmiastowy wgląd w pogodę i ruch na trasie i w miejscu docelowym.
Nadszedł czas, by wyruszyć w drogę? Wystarczy dotknąć przycisku Nawigacja i gotowe! TimesUpp bezproblemowo współpracuje z Mapami Google, Mapami Apple, Waze, a nawet z urządzeniem TomTom.

Informacje dodatkowe:

Autor: Innovactory International B.V.
Wymagana wersja systemu: IOS 9.0 lub nowszy
Kompatybilna z iPhone i iPod touch
Dostępność języka polskiego: nie
Współpraca z Voiceover: wszystkie przyciski są odpowiednio opisane
Cena: bezpłatna (oferuje zakupy w aplikacji)
Pobierz ze sklepu Appstore