Koszalin: Poradnia stomatologiczna dla osób niepełnosprawnych wznawia działalność

Po ponad rocznej przerwie ponownie będzie działać w Szpitalu Wojewódzkim w Koszalinie Poradnia Stomatologiczna dla Osób Niepełnosprawnych. Lekarz stomatolog będzie przyjmować pacjentów trzy razy w tygodniu – poinformował w komunikacie na stronie internetowej Wojewódzki Szpital w Koszalinie. Pierwsi pacjenci zostaną przyjęci w drugiej połowie sierpnia. Obecnie w pomieszczeniach Poradni trwają jeszcze ostatnie prace przed jej uruchomieniem.
Rejestracja została uruchomiona w piątek (6 sierpnia) i odbywa się wyłącznie drogą telefoniczną pod numerem: (94) 348-83-12. Pacjenci mogą się rejestrować od poniedziałku do piątku, w godzinach od 12:00 do 14:30.

Poradnia została wcześniej przeniesiona z powodu modernizacji Pawilonu Dziecięcego, w którym funkcjonowała, do budynku SOR. Tu niestety, gdy ponad rok temu wybuchła pandemia, kontynuacja działalności Poradni nie była możliwa. Dlatego ponad rok temu konieczne było zawieszenie funkcjonowania Poradni. Z przyczyn niezależnych od Szpitala termin zakończenia modernizacji przedłużał się. To miało również przełożenie na przedłużający się w czasie termin otwarcia Poradni Stomatologicznej dla Osób Niepełnosprawnych.


 

Źródło: SW w Koszalinie