Łódzkie: Poszukiwania niepełnosprawnego mężczyzny. W akcji śmigłowiec i pies tropiący

Z lądu i powietrza, prowadzone są poszukiwania zaginionego niepełnosprawnego Krzysztofa Graczyka. 54-latek ostatni raz widziany był 11 maja 2021 roku w miejscowości Truskawiec w gminie Wartkowice. Mężczyzna do chwili obecnej nie powrócił do domu oraz nie nawiązał kontaktu z najbliższymi.
W poszukiwania zostało zaangażowanych kilkudziesięciu policjantów, funkcjonariuszy Państwowej Straży Pożarnej i zastępy Ochotniczej Straży Pożarnej. Mundurowych wspomaga przewodnik z psem służbowym. W działaniach wykorzystywany jest także policyjny śmigłowiec, który z powietrza kontroluje tereny leśne i pola uprawne oddalone od zamieszkałych miejsc, w których mógłby znajdować się zaginiony.
A oto rysopis zaginionego:
wiek 54 lata, wzrost około 170 cm, sylwetka szczupła, włosy krótkie ciemny blond, oczy szare, lekki zarost. Meżczyzna ubrany był w spodnie dresowe koloru jasnogranatowego, bluzę polarową koloru granatowo-niebieskiego, półbuty robocze koloru czarno-szarego.
Osoby które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego lub mają informację o losie mężczyzny proszone są o kontakt z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Poddębicach, ul. Targowa 22, pod numerem telefonu: (47) 845-22-11 albo powiadomić najbliższą jednostkę policji pod numerem 997 lub 112.


 

Źródło: Policja Łódzka