Fundacja Mir oficjalnym ambasadorem Narodowego Spisu Powszechnego 2021. Ruszyła też Loteria Spisowa. Do zgarnięcia wartościowe nagrody

Miło nam poinformować, iż w efekcie rozmów prowadzonych z Głównym Urzędem Statystycznym, Fundacja Mir została oficjalnym Ambasadorem Narodowego Spisu Powszechnego.
Narodowy Spis Powszechny trwa od 1 kwietnia, a udział w nim jest obowiązkowy. Wszelkie informacje na temat NSP 2021 znajdziecie w specjalnej zakładce na naszym portalu.
Warto się spisać, bo można zdobyć cenne nagrody. Ruszyła Loteria Spisowa, w której do wygrania m.in. 16 samochodów miejskich Toyota Yaris oraz karty podarunkowe o wartości 500 zł. i 1000 zł.
Do udziału w loterii uprawnione są pełnoletnie osoby fizyczne, które spiszą się za pośrednictwem interaktywnej aplikacji dostępnej na stronie internetowej spis.gov.pl oraz zarejestrują się na stronie loterii. W ramach loterii odbędzie się 7 losowań. Losowania będą transmitowane na żywo poprzez stronę internetową loterii oraz w mediach społecznościowych GUS, na kontach w serwisach Youtube oraz Facebook.
Przyjmowanie zgłoszeń do loterii rusza 22.04.2021 r. dlatego ważne jest zachowanie wiadomości z 10 – znakowym Kodem Potwierdzającym Dokonanie Samospisu.
Szczegółowe informacje o loterii są dostępne na stronie internetowej loteria.spis.gov.pl.