6. Maraton Uśmiechu – Uśmiech podaj dalej

Termin i miejsce wydarzenia:
17.05.2020 (niedziela), godz. 13:00
Rynek
63-400 Ostrów Wielkopolski


 

Ruszyła kolejna edycja zapisów do Maratonu Uśmiechu
Będzie to już 6. Maraton Uśmiechu – uśmiech podaj dalej. Organizatorami są: Zespół Szkół Specjalnych im. Janusza Korczaka w Ostrowie Wielkopolskim,
Powiat Ostrowski, Stowarzyszenie Wspierające Działalność Zespołu Szkół Specjalnych w Ostrowie Wielkopolskim – PROMYK, Klub Sportowy MARATON Ostrów Wielkopolski
Zapraszamy biegaczy – dzieci i młodzież, rodziny, sprawnych i niepełnosprawnych. W naszym Maratonie stawiamy na promocję aktywnego trybu życia, nabywanie i kształtowanie zdrowych nawyków. Chcemy także pokazać, że powiat ostrowski, miasto Ostrów Wielkopolski i firmy tu działające są przyjazne osobom niepełnosprawnym oraz wspierają rozwój kultury fizycznej i sportu. Propagujemy wspólne, aktywne spędzanie czasu, współzawodnictwo dzieci, młodzieży, dorosłych, sprawnych i niepełnosprawnych.
Maraton Uśmiechu chce pokazać, że właściwa integracja polega na otwarciu i autentycznej współpracy ze społeczeństwem. Osoby niepełnosprawne – dzieci, młodzież i dorośli – mogą pobyć z biegaczami i być biegaczami, poczuć adrenalinę, atmosferę zawodów.
Jak co roku trasy Biegów Głównych (5, 10 i 15 km)poprowadzą ulicami miasta Ostrowa – z Rynku, przez ulice: Wrocławską, Staszica, Gimnazjalną, Ledóchowskiego do ulicy Pruślińskiej i z powrotem do Rynku. Bieg Indywidualny dla dzieci i młodzieży (800 m) – z Rynku, przez ulice: Wrocławską, Staszica, Gimnazjalną i z powrotem do Rynku. Biegi Towarzyszące – rodzinne będą odbywały się na Placu 23 stycznia.
Zapisy na Biegi Główne: https://time4run.com.pl/imprezy/maraton-usmiechu-ostrow-wielkopolski/
Zapisy na Biegi Towarzyszące:

e-mail: maraton@zssostrow.pl

Tel. 627-355-754.


 

Źródło: ZSS w Ostrowie Wielkopolskim