Przeglądarka

Pod tak nietypowym i intrygującym tytułem kryje się nowy cykl, który właśnie inaugurujemy na naszym portalu.

Czym będzie Przeglądarka?

Będzie to cykl w ramach którego chcemy Państwu polecać artykuły dotyczące środowiska osób niepełnosprawnych pojawiające się w internecie, a z różnych przyczyn nie możemy ich opublikować w naszym serwisie. Co należy otwarcie podkreślić, będzie to nasz autorski subiektywny przegląd, a co istotne, będzie on się ukazywał nieregularnie, ze względu na fakt, iż nie każdego dnia w internecie pojawiają się materiały warte uwagi. Niemniej jednak zachęcamy do regularnego śledzenia naszego portalu, gdyż dołożymy starań, aby Przeglądarka pojawiała się jak najczęściej.

Jak będzie wyglądała Przeglądarka?

W zależności od dnia i ilości wynalezionych przez nas materiałów, będzie to tytuł danego artykułu, pod nim kilka zdań wprowadzenia, a na koniec odnośnik do jego pełnej wersji na stronie autora, bez względu na to czy będzie to elektroniczne wydanie gazety, portal internetowy, blog, czy coś innego, w związku z tym pamiętajcie Państwo, że kliknięcie w odnośnik do pełnej wersji artykułu przeniesie Państwa na zewnętrzną stronę.

Mamy zatem nadzieję, że nowy cykl przypadnie Państwu do gustu i czekamy jak zawsze na Państwa opinie i uwagi, które możecie przesyłać na adres e-mail: kontakt@mir.org.pl.

Miłego dnia!