Międzynarodowy dzień osób z niepełnosprawnościami: Tańce z Ryanem. Film + zabawa

Termin i miejsce wydarzenia:

01.12.2019 (niedziela), godz. 16:00
Muzeum Emigracji w Gdyni
ul. Polska 1
81-339 Gdynia
Tel.: (58) 623-31-79
Wstęp wolny


 

Muzeum Emigracji w Gdyni zaprasza na wspólne świętowanie Międzynarodowego Dnia Osób z Niepełnosprawnościami 1 grudnia 2019 roku. Wybierzmy się do bajkowego świata filmu „La La Land”, wypełnionego dźwiękami roztańczonego swinga!

W programie:

  1. 16.00 | pokaz filmu „La La Land” z audiodeskrypcją i tłumaczeniem na język migowy
    Na tle kolorowego, tętniącego życiem Los Angeles rozgrywa się romantyczna historia dwojga marzycieli – Sebastiana i Mii, którzy próbują zrealizować swoje sny o wielkiej karierze w Hollywood. W rolach głównych bohaterów tej oscarowej produkcji zobaczymy wirujących w tańcu Emma Stonę i Ryana Goslinga.
  2. 18.00 | potańcówka w rytmie swinga z The Warsaw Dixielanders
    The Warsaw Dixielanders to obecnie jeden z najlepszych polskich zespołów jazzu tradycyjnego, specjalizujący się w interpretacji standardów jazzowych rodem z Nowego Orleanu i Chicago, a także szlagierów polskiej muzyki lat 30-stych i 40-stych ubiegłego wieku.

Podczas wydarzenia zachęcamy do skorzystania ze specjalnej strefy Poczuj się jak gwiazda, gdzie osoby spragnione relaksu będą mogły skorzystać z odprężającego masażu dłoni. Z kolei w strefie foto możecie spodziewać się niepowtarzalnej okazji zrobienia sobie zdjęcia z Ryanem!
Szczegółowe informacje na temat dostępności obiektu znajdą Państwo tutaj.