„Radosny czas, DOBROCI czas”

Koncert charytatywny
Termin i miejsce wydarzenia:
15.12.2018 (sobota), godz. 17:00
CK Teatr Sztuk
ul. Mickiewicza 2
43-600 Jaworzno
Wstęp: 20 zł.


 

Zapraszamy na koncert charytatywny pieśni, kolęd i pastorałek do CK – Teatr Sztuk w Jaworznie ul Mickiewicza 2, 15 grudnia na godzinę 17.00
W koncercie wezmą Udział absolwenci Szkół muzycznych I i II stopnia dzięki czemu będziemy mogli liczyć nie tylko na wokalne wykonanie, ale i instrumentalne poczynania wykonawców, a wszystko to w pełnym profesjonalizmie i poparte osiągnięciami, na krajowych i międzynarodowych przeglądach i festiwalach instrumentalnych i wokalnych.
Wszystkie osoby biorące udział w koncercie zrezygnowały z honorarium. Cała kwota ze sprzedaży biletów będzie przekazana dla stowarzyszenia W Labiryncie Na rzecz Osób Niepełnosprawnych. Tym razem stowarzyszenie „W Labiryncie” postanowiło pomóc osobom niewidomym i wraz zCentrum Kultury – Teatr Sztuk w Jaworznie zorganizowało koncert charytatywny na zakup profesjonalnego stołu do Showdowna. Będzie to taki pierwszy stół na Śląsku. Osoby nie tylko niewidome będą mogły profesjonalnie rozwijać się w tej pięknej dyscyplinie, jaką jest Showdown, a co za tym idzie toczyć równorzędną walkę w turniejach krajowych i międzynarodowych.

Wystąpią:

• Chór Gospel Wings Jaworzno pod kierownictwem Pani Edyty Gryboż Zabrzeńskiej
• Ewa Domańska
• Natalia Kaczor
• Nikola Łaskarzewska
• Przemysław Rogalski

Bilety w cenie 20 zł do nabycia w kasie teatru. lub u organizatora więcej informacji na stronie:
wlabiryncie.org.