OPROWADZANIE Z AUDIODESKRYPCJĄ PO PARKU RZEŹBY NA BRÓDNIE

Termin i miejsce wydarzenia:
8 września 2018, godz. 12-30
Park Rzeźby na Brudnie
KONDRATOWICZA/CHODECKA, WARSZAWA

 

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza na oprowadzanie z audiodeskrypcją po Parku Rzeźby na Bródnie, które odbędzie się 8 września o godzinie 12.30.

Park Rzeźby to nieustająco rozwijająca się wystawa sztuki współczesnej. Co roku w sezonie letnim inaugurowane są kolejne prace artystów, przy czym pojęcie rzeźby rozumiane jest szeroko – od obiektów tradycyjnych przez instalacje, interwencje malarskie czy dźwiękowe, po działania performatywne, definiowane jako „rzeźba społeczna”.
Spacer poprowadzą Rafał Lis, Marta Maliszewska i Marta Przasnek.
Oprowadzanie rozpocznie się przy rzeźbie „Toguna”, znajdującej się na skrzyżowaniu ulic Chodeckiej i Kondratowicza. Po wcześniejszym zgłoszeniu takiej potrzeby Muzeum może zorganizować wsparcie wolontariusza przy dotarciu na miejsce.
Obowiązują zapisy pod adresem mailowym marta.maliszewska@artmuseum.pl.
W razie pytań zachęcamy do kontaktu z koordynatorką ds. dostępności Muzeum, Martą Maliszewską, pod adresem mailowym marta.maliszewska@artmuseum.pl.

 

Dojazd

 

Najbliższe przystanki: CHODECKA (około 200 metrów), SZPITAL BRÓDNOWSKI (około 500 metrów.
Dojazd do przystanku CHODECKA liniami: 114, 126, 414. Linia 414 kursuje wyłącznie w dni powszednie w godzinach szczytu. Uwaga: dostęp do przystanków CHODECKA przy pomocy przejść dla pieszych w poziomie.
Dojazd do przystanku SZPITAL BRÓDNOWSKI liniami: 112, 114, 126, 145, 156, 169, 227, 345, 414, 500, 732. Linie 345 oraz 414 kursują wyłącznie w dni powszednie w godzinach szczytu.
Uwaga: dostęp do przystanków tramwajowych przy pomocy schodów i przejść podziemnych. Dostęp do przystanków linii kończących trasy przy Dworcu Centralnym przy pomocy przejść dla pieszych w poziomie. Dostęp do przystanków linii przejeżdżających przez Dworzec Centralny przy pomocy schodów i przejść podziemnych.
Dojazd do stacji kolejowej PKP WARSZAWA ŚRÓDMIEŚCIE pociągami Kolei Mazowieckich oraz Szybkiej Kolei Miejskiej (linie S1 i S2).
Uwaga: dostęp na peron 2 stacji PKP WARSZAWA ŚRÓDMIEŚCIE przez windy i schody w budynku dworca.