Otwórzmy Serca dla Pani Marty: Internetowa Zbiórka na Indywidualną Rehabilitację

Zwracamy się do Państwa z gorącą prośbą o wsparcie Pani Marty, 34-letniej kobiety, która od urodzenia zmaga się z przykrymi konsekwencjami będącymi następstwem Dziecięcego Porażenia Mózgowego.
Pomimo niepełnosprawności, Pani Marta od lat prowadzi zaciętą walkę z niedowładem kończyn dolnych i górnych, bólami, drętwieniem stóp, a także narastającym bólem kręgosłupa.
Jedynym sprzymierzeńcem Pani Marty w tym trudnym boju jest rehabilitacja. Niestety, Narodowy Fundusz Zdrowia nie pokrywa w pełni potrzeb tej niezwykłej kobiety. Dostęp do rehabilitacji jest ograniczony do dwóch cykli po 10 zabiegów rocznie, co jest zdecydowanie niewystarczające w przypadku osoby wymagającej stałej terapii. Dodatkowo, logistyka związana z transportem do placówki rehabilitacyjnej oraz brak wsparcia fizycznego na miejscu stwarzają dodatkowe trudności.
Pani Marta podjęła decyzję o indywidualnej, prywatnej rehabilitacji w domu, która, choć kosztowna, okazuje się być skuteczną formą terapii. Prywatni fizjoterapeuci tworzą spersonalizowany plan usprawniania, a każde spotkanie jest w pełni wykorzystane do intensywnych ćwiczeń. Ponadto, opracowują zestaw ćwiczeń, które Pani Marta może wykonywać sama pomiędzy sesjami, co zwiększa efektywność terapii.
Niestety, problemy Pani Marty nie ograniczają się tylko do fizycznych trudności wynikłych z porażenia mózgowego. Osteoporoza, skolioza kręgosłupa, wada wzroku i zaburzenia rytmu serca (tachykardia) to kolejne wyzwania, z którymi musi się mierzyć. Regularne przyjmowanie probiotyków jest niezbędne, jednak rosnące ceny sprawiają, że są one poza zasięgiem finansowym Pani Marty.
Z tej właśnie przyczyny, Pani Marta zdecydowała się wystąpić o pomoc do społeczności internetowej. Poprzez zorganizowaną zbiórkę chce pozyskać środki finansowe na kontynuację prywatnej fizjoterapii oraz na pokrycie kosztów rocznej kuracji probiotycznej, której miesięczny koszt wynosi około 1000 złotych. W ubiegłym roku dzięki hojności darczyńców, Pani Marta mogła skorzystać z terapii, co pozwoliło jej utrzymać wypracowaną poprawę stanu zdrowia.
Pani Marta zwraca się z serdeczną prośbą do wszystkich ludzi o wielkie serce o wsparcie w jej trudnej walce o lepsze jutro. Każda wpłata, nawet najmniejsza, przyczyni się do poprawy jakości życia tej niezwykłej kobiety, umożliwiając jej kontynuację terapii i zachowanie zdrowia. Wszystkich chętnych do pomocy zapraszamy do udziału w zbiórce na stronie [https://zrzutka.pl/engj9e].
Dzielmy się dobrem i wspierajmy tych, którzy napotykają trudności na swojej życiowej drodze. Wspólnie możemy uczynić życie Pani Marty bardziej komfortowym i pełnym nadziei na przyszłość.