Teraz w aplikacji Artifact newsa przeczytasz głosem Snoop Dogga czy Gwyneth Paltrowa!

Wspaniała wiadomość dla wszystkich miłośników informacji i nowinek! Założyciele Instagrama stworzyli rewolucyjną aplikację informacyjną o nazwie Artifact, która oferuje spersonalizowany dostęp do najnowszych wiadomości. Ale to nie wszystko! Teraz wzbogacili ją o kolejną funkcję opartą na sztucznej inteligencji – odtwarzanie tekstu w różnorodnych, naturalnie brzmiących głosach. Teraz możesz słuchać artykułów przeczytanych przez Twoich ulubionych celebrytów, jak Snoop Dogg i Gwyneth Paltrow!


Dzięki współpracy z firmą Speechify, Artifact oferuje zaawansowaną technologię przekształcania tekstu na mowę, która pozwala użytkownikom słuchać artykułów zamiast je czytać. Wystarczy jedno kliknięcie na przycisk odtwarzania, wybór ulubionego głosu i zaczynasz przygodę z najświeższymi informacjami.
To, co wyróżnia Artifact spośród innych aplikacji, to różnorodność głosów i akcentów. Od brytyjskiego po australijski, nigeryjski i południowoafrykański – masz szeroki wybór, aby dostosować odczytywanie treści do swoich preferencji. Możesz też przyspieszyć tempo do 4.5x, gdy potrzebujesz błyskawicznie nadrobić zaległości lub zwolnić do 0.1x, gdy chcesz się skupić na najważniejszych szczegółach.
Ale to nie wszystko! W aplikacji czeka na Ciebie ponad 30 innych głosów, w tym zabawne takie jak „Pan Prezydent”, przypominający kultową postać Obamy, czy „Dwight”, nawiązujący do ulubionego bohatera z serialu „The office”.
Artifact to jednak nie tylko funkcja przekształcania tekstu na mowę. Aplikacja korzysta z sztucznej inteligencji również w innych obszarach. Rewolucyjne AI pozwala przepisywać klikbajtowe nagłówki artykułów, gdy zostaną zidentyfikowane przez użytkowników, a także dostarcza podsumowań najważniejszych historii. Dodatkowo, dostosowuje rekomendacje treści na podstawie Twojego zachowania, co pozwala Ci pozostać na bieżąco z tematami, które Cię interesują.
Artifact konkurować będzie z innymi aplikacjami informacyjnymi na całym świecie, ale jego unikalne cechy czynią go prawdziwym liderem. Wraz z wprowadzeniem funkcji przekształcania tekstu na mowę, ta aplikacja stanie się poważnym konkurentem dla popularnych aplikacji typu „przeczytam to później”, jak Pocket, Matter i Instapaper.


 

Źródło: TT