MOŻEMY! Nadchodzi jubileuszowa edycja Festiwalu Kultury Bez Barier

10. edycja Festiwalu Kultury Bez Barier odbędzie się w dniach 30 września – 9 października. Organizatorami imprezy są Fundacja Kultury bez Barier, Teatr Ochoty im. Haliny i Jana Machulskich, Miasto Stołeczne Warszawa.
Festiwal Kultury Bez Barier to wielkie święto kultury dostępnej dla wszystkich i najbardziej otwarte wydarzenie w kraju. To wydarzenie, które integruje polskie społeczeństwo i otwiera na potrzeby osób często wykluczanych z codziennego życia społecznego i kulturalnego. Hasło festiwalu, które będzie nam towarzyszyć podczas dziesiątej, jubileuszowej edycji to: MOŻEMY!
10. edycja Festiwalu Kultury Bez Barier będzie trwała od 30 września do 9 października. Przed nami festiwalowe spektakle, pokazy filmowe, wystawy, spacery, spotkania i warsztaty, udostępnione za pomocą napisów dla niesłyszących, tłumaczenia na polski język migowy, audiodeskrypcji, pętli indukcyjnej, materiałów do dotykania czy pomocy festiwalowych asystentów. W programie nie zabraknie również propozycji odpowiadających na potrzeby uczestników w spektrum autyzmu.
Program festiwalu oraz rezerwacja wejściówek dostępne są na stronie internetowej www.fkbb.pl.


 

Źródło: FKBB