Zgłoś się do III edycji przeglądu wokalnych talentów „Muzyka – wyobraźnia – ciemność”

To projekt kulturalny działającej od 2010 roku Fundacji Wygrajmy Razem z Dąbrowy Górniczej realizowany wspólnie z dąbrowskim Pałacem Kultury Zagłębia.
W rywalizacji o atrakcyjne nagrody finansowe mogą wziąć udział młode, utalentowane osoby z niepełnosprawnościami z całej polski.
Przegląd będzie miał 3 etapy, z których dwa (półfinał – 11.09.2022 i finał – 16.10.2022) zostaną zorganizowane w Piwnicy Teatralnej Pałacu Kultury Zagłębia. Uczestnicy zakwalifikowani do konkursu w pierwszym etapie (eliminacje) będą mieli za zadanie wykonanie polskich piosenek opowiadających jakąś historię. Zaśpiewają je w półfinale, a oceniać ich będzie jury składające się z profesjonalnych artystów, reprezentujących środowisko osób niewidomych. Będą to zatem prawdziwe przesłuchania w ciemno.
Finał projektu odbywać się będzie w całkowitym mroku, co stworzy niepowtarzalny klimat i atmosferę wpływającą na całkowicie inną percepcję sztuki i kształtowanie wyobraźni wśród widzących odbiorców (finałowe jury, publiczność, wokaliści).
Dodatkowe pytania dotyczące konkursu będzie można kierować dzwoniąc do koordynatora projektu  (Łukasz Baruch – tel. 696094857) lub pisząc na adres konkursmwc@gmail.com

Dokumenty do pobrania:

REGULAMIN
KARTA ZGŁOSZENIA
RODO


 

Źródło: Pałac Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej