Poltalento

Poltalento.pl to pierwsza w Polsce interaktywna platforma rekrutacyjna dedykowana jednocześnie Osobom Niepełnosprawnym poszukującym pracy oraz Pracodawcom poszukującym pracowników legitymujących się orzeczoną grupą niepełnosprawności. Jej celem jest jak najlepszy dobór Kandydatów (Osób Niepełnosprawnych) do stanowisk  pracy oferowanych przez Pracodawców.
Jeszcze przed założeniem konta Kandydat może przeglądać oferty pracy publikowane na Poltalento.pl. Jednak, chcąc skorzystać ze wszystkich możliwości platformy, konieczna jest rejestracja i założenie konta.
Kandydat zakłada swoje konto, podając imię, nazwisko, adres mailowy oraz potwierdzając posiadanie orzeczenia o niepełnosprawności. Aktywacja konta odbywa się przez kliknięcie w link aktywujący przesyłany na adres mailowy Kandydata podany przy rejestracji. Przed założeniem konta należy zapoznać się z regulaminem Poltalento.pl.
Bardzo ważne jest dokładne wypełnienie rubryki „Mój profil” i uzupełnienie  wszystkich zawartych w niej pól, co pozwoli na przedstawienie Kandydatom najlepiej dopasowanych ofert pracy, uwzględniających ich doświadczenie zawodowe, preferencje oraz lokalizację miejsca pracy.
Każdy Kandydat, który aktywował swoje konto może:

  1. • PRZEDE WSZYSTKIM! Z chwilą aplikacji na wybraną ofertę pracy, otrzymać opiekę i pomoc Trenera Pracy, który asystować będzie Kandydatowi na każdym etapie rekrutacji
  2. • Przeglądać oferty pracy
  3. • Aplikować na wybrane ogłoszenia o pracę
  4. • Przeglądać historię swoich aplikacji zawierającą: nazwę stanowiska, na które aplikował, datę aplikacji, status Kandydata (czyli decyzję pracodawcy dotyczącą akceptacji lub odrzucenia aplikacji)
  5. • Otrzymywać oraz akceptować bądź odrzucać zaproszenia do rekrutacji
  6. • Aktualizować swój profil zawodowy
  7. • Przechowywać dokumenty związane z rekrutacją (stworzone przez siebie CV, List motywacyjny, Referencję, Orzeczenie o niepełnosprawności)
  8. • Wydrukować swoje CV na podstawie danych wprowadzonych do profilu zawodowego.

Informacje dodatkowe:

Autor: Daniel Lamek
Wymagana wersja systemu: IOS 9.0 lub nowszy
Kompatybilny z Iphone
Dostępność języka polskiego: tak
Współpraca z Voiceover: wszystkie przyciski są odpowiednio opisane
Cena: bezpłatna
Pobierz ze sklepu Appstore