Wielka Brytania: Publiczność The Voice Kids oszalała podczas występu tej niewidomej 13-latki

13-letnia Lydia pochodzi z Worcester. W wyniku choroby genetycznej straciła wzrok, jednak choroba nie przeszkodziła jej w pielęgnowaniu swojej pasji, jaką jest śpiewanie.
Program The Voice Kids jest mutacją formatu The Voice, biorą w nim udział młodociani wokaliści w wieku od 6 do 14 lat. Zawodnicy rywalizują o stypendium lub kontrakt z profesjonalną wytwórnią muzyczną. Ich występy oceniają trenerzy, którzy pełnią funkcję mentorów wybranych uczestników. Brytyjska edycja popularnego reality-show „The Voice Kids” jest jednym z najlepiej oglądanych programów telewizyjnych.
13-letnia Lydia od zawsze kochała muzykę. Zdecydowała się pokazać swój talent w brytyjskiej edycji „The Voice Kids”. Lydia wykonała piosenkę Eltona Johna „Your Song”. Jej występu wysłuchali trenerzy – Will.i.am, Paloma Faith, Pixie Lott i Danny Jones. Tego, co usłyszeli, kompletnie się nie spodziewali. Dziewczynka zaczarowała ich swoim perfekcyjnym głosem.
https://www.youtube.com/watch?v=gw6bEaPAuXk

Bardzo lubię przesłuchania, ponieważ sędziowie mnie nie widzą. Dzięki temu oceniają mnie na podstawie mojego głosu, a nie mojej niepełnosprawności – powiedziała niewidoma dziewczynka przed przesłuchaniem.

Jej występ sprawił, że publiczność przygotowała Lydii owacje na stojąco. Pixie powiedziała, że podczas jej występu było słychać nawet malutkie upuszczenie szpilki – każdy był naprawdę skupiony, zaś Paloma opisała całe show jako magiczne.


 

Źródło: www.mirror.co.uk