Wielka Brytania: Publiczność The Voice Kids oszalała podczas występu tej niewidomej 13-latki

13-letnia Lydia pochodzi z Worcester. W wyniku choroby genetycznej straciła wzrok, jednak choroba nie przeszkodziła jej w pielęgnowaniu swojej pasji, jaką jest śpiewanie.
Program The Voice Kids jest mutacją formatu The Voice, biorą w nim udział młodociani wokaliści w wieku od 6 do 14 lat. Zawodnicy rywalizują o stypendium lub kontrakt z profesjonalną wytwórnią muzyczną. Ich występy oceniają trenerzy, którzy pełnią funkcję mentorów wybranych uczestników. Brytyjska edycja popularnego reality-show „The Voice Kids” jest jednym z najlepiej oglądanych programów telewizyjnych.
13-letnia Lydia od zawsze kochała muzykę. Zdecydowała się pokazać swój talent w brytyjskiej edycji „The Voice Kids”. Lydia wykonała piosenkę Eltona Johna „Your Song”. Jej występu wysłuchali trenerzy – Will.i.am, Paloma Faith, Pixie Lott i Danny Jones. Tego, co usłyszeli, kompletnie się nie spodziewali. Dziewczynka zaczarowała ich swoim perfekcyjnym głosem.

Bardzo lubię przesłuchania, ponieważ sędziowie mnie nie widzą. Dzięki temu oceniają mnie na podstawie mojego głosu, a nie mojej niepełnosprawności – powiedziała niewidoma dziewczynka przed przesłuchaniem.

Jej występ sprawił, że publiczność przygotowała Lydii owacje na stojąco. Pixie powiedziała, że podczas jej występu było słychać nawet malutkie upuszczenie szpilki – każdy był naprawdę skupiony, zaś Paloma opisała całe show jako magiczne.


 

Źródło: www.mirror.co.uk