Kraków: Miejskie półkolonie dla dzieci i młodzieży z niepełnosprawnościami

Kraków już po raz drugi organizuje wakacyjne półkolonie dla dzieci i młodzieży z niepełnosprawnościami, które mieszkają i/lub uczęszczają do szkoły na terenie Gminy Miejskiej Kraków. Półkolonie są finansowane lub współfinansowane przez Urząd Miasta Krakowa, dlatego udział w nich jest bezpłatny.

  1. Krakowskie półkolonie w KÄRCHER Hala Cracovia Centrum Sportu Niepełnosprawnych (organizator: Fundacja Poland Business Run)
  2. Półkolonie integracyjne z elementami KARATE w Tauron Arena Kraków (organizator: Fundacja Promocji i Rozwoju Sportu PROLAND-SPORT)
  3. Półkolonie na sportowo z akcentem psychoedukacyjnym i informatycznym w Zespole Szkół Ogólnokształcących Integracyjnych nr 7 (organizator: Szkolny Klub Sportowy RZAK)
  4. Kurs informatyczny z psychoedukacją, doradztwem zawodowym i akcentem sportowo-rekreacyjnym w Internacie Zespołu Szkół Elektrycznych nr 1 (organizator: Fundacja Otwarte Ramię Białej Gwiazdy)
  5. Lato w mieście dla dzieci z dysfunkcją wzroku w Zespole Szkół i Placówek pn. „Centrum dla Niewidomych i Słabowidzących” w Krakowie (organizator: Stowarzyszenia Rodziców i Przyjaciół Dzieci Niewidomych i Słabowidzących Nadzieja)

Szczegółowe informacje na temat półkolonii można uzyskać na stronie internetowej Kraków Bez Barier.


 

Źródło: UM Kraków