Integracyjny Turniej E-Sportowy w Grach dla Niewidomych

?? Integracyjny Turniej E-Sportowy w Grach dla Niewidomych to pierwsza tego typu impreza skierowana do osób niewidomych i słabowidzących. Trzy ligi, trzy fascynujące gry dźwiękowe, adrenalina i moc atrakcyjnych nagród. Dołącz już dziś i zmierz się w prawdziwej e-sportowej rywalizacji na najwyższym poziomie.
?? Zapoznaj się z regulaminem turnieju, zgłoś swój udział na wskazany w nim adres e-mail korzystając z przygotowanych przez organizatorów załączników (nie zapominając o zgodzie RODO) i wejdź do gry. Organizatorzy przygotowali miejsce dla 45 graczy a o przypisaniu do ligi decydować będzie kolejność zgłoszeń.
Regulamin wraz z kompletem załączników pod linkiem:
https://tiny.pl/7gch6
?? Pobierz lub otrzymaj od organizatorów bezpłatną wersję gry i rozpocznij treningi. Ligowi sędziowie skontaktują się z Tobą i ustalą szczegóły rywalizacji.
Zapisz się do specjalnej grupy dyskusyjnej, gdzie będziesz mógł uzyskać więcej informacji o przebiegu gry, swobodnie rozmawiać z innymi graczami, sędziami oraz organizatorami.
Link do grupy:
https://tiny.pl/7gcqk
? Terminy:

  1. 04.05-17.05.2020 (do godz. 12.00) – zgłoszenia uczestników – zapisz się, dołącz do gry i zapoznaj się ze szczegółami rywalizacji
  2. 18.05-28.06.2020 – rozgrywki w ligach (6 rund) – trenuj i rywalizuj o tytuł mistrza swojej ligi
  3. 29.06-30.06.2020 – podsumowanie rozgrywek – ogłoszenie zwycięzców i przesłanie nagród

Projekt jest dofinansowany ze środków Gminy Miejskiej Kraków