Kalisz: Spotkanie informacyjne na temat podatków, ulg i sposobu rozliczania dla osób niepełnosprawnych i ich rodzin za 2019 rok

Wydział Spraw Społecznych i Mieszkaniowych Urzędu Miasta Kalisza serdecznie zaprasza osoby niepełnosprawne oraz ich rodziców i opiekunów prawnych na coroczne spotkanie informacyjne na temat podatków, ulg i sposobu rozliczania dla osób niepełnosprawnych i ich rodzin za 2019 rok.
Dalszy ciąg artykułu poniżej

Twój 1% podatku ma ogromne znaczenie! Wesprzyj nasze działania wpisując w odpowiednie pole rocznego rozliczenia nasz numer KRS: 000066293


 

Spotkanie odbędzie się ze specjalistami w tej dziedzinie, pracownikami Pierwszego Urzędu Skarbowego w Kaliszu, którzy poinformują o przysługujących ulgach i sposobie rozliczania oraz odpowiedzą na ewentualne pytania. Będzie również możliwość rozliczenia podatku w czasie spotkania z pomocą pracownika urzędu skarbowego oraz złożenia zeznania w formie elektronicznej (konieczność zabrania rozliczenia ubiegłorocznego).
Spotkanie odbędzie się  05.03.2020 r.  o godz. 10.00
Miejsce spotkania – Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości ul. Częstochowska 25, Kalisz (budynek dostępny dla osób niepełnosprawnych), 2 piętro – sala seminaryjna.


 

Źródło: UM Kalisz