13-letnia Martynka straciła wzrok. Możesz pomóc i Ty!

W dniu dzisiejszym, o godzinie 19:00, we Wrocławskim klubie Vertigo Jazz Club & Restaurant przy ul Oławskiej 13, odbędzie się wyjątkowy koncert harytatywny, organizowany w ramach XIV akcji „Wielka draka dla dzieciaka” – projektu tworzonego przez studentów, którzy w życiu kierują się bezinteresowną pomocą dla tych najbardziej potrzebujących.
Tego wieczoru będziecie mogli usłyszeć Wroclavia Quartet, który zaczaruje Was swoją muzyką i przeniesie w świat pełen pięknych dźwięków. Ale to nie wszystko! Na scenie wystąpi także Michał Hadasik & Friends, w składzie Michał Hadasik, Luigi Leoni (Ita), Malwina Kulisiewicz i Marzena Słowik.
Całe wydarzenie odbywać się będzie w Vertigo Jazz Club & Restaurant. To najlepszy wrocławski klub i restauracja, gdzie raj odnajdzie każdy wielbiciel muzyki jazzowej. To dom muzyki, gdzie każdy jej miłośnik czuje się jak u siebie.
Bilety na wydarzenie można kupić w cenie 15 i 30 zł.
Fundacja Polsat już po raz czwarty współpracuje z Wielka Draka dla Dzieciaka, dzięki czemu możemy w trakcie tej edycji wspierać 13-letnią Martynkę. Dziewczynka w wieku 5-lat straciła wzrok, a jedyną szansą na odzyskanie wzroku jest przeszczep komórek macierzystych. Koszt jednego takiego zabiegu to około 12 tysięcy złotych, a Martynka musi przejść jeszcze 10 takich!
Podczas Koncertu odbędą się licytacje oraz zbiórka pieniędzy, abyśmy mogli wspólnie dołożyć cegiełkę do leczenia Martynki.
Jeśli już teraz chcecie pomóc Martynce, to zachęcamy do przelewania datków na specjalnie utworzone konto:
nr: 21 1680 1248 0000 3333 4444 5555
tytuł: Martyna Franiak 7139
odbiorca: Fundacja Polsat