Spotkanie Mikołajkowe dla osób niepełnosprawnych „Dobro zawsze wraca”

Termin i miejsce wydarzenia:
07.12.2019 (sobota), godz. 11:00
Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących  im. Jana Pawła II
ul. Zygmunta Augusta 8
34-600 Limanowa


 

7 grudnia (sobota) w Zespole Szkół Techniczno-Informatycznych w Limanowej od godz. 11.00 odbędzie się spotkanie mikołajkowe pod nazwą „Dobro Zawsze Wraca”. Spotkanie adresowane jest do osób niepełnosprawnych z terenu powiatu limanowskiego. Dla uczestników organizatorzy przygotowali liczne atrakcje, a wśród nich m.in.: przedstawienie dzieci z Przedszkola „U Cioci Agatki” z Tymbarku, pokaz tańca podopiecznych Specjalnego Ośrodka Szkolno -Wychowawczego w Dobrej, wspólne śpiewanie przy akompaniamencie akordeonu oraz tradycyjnie krojenie tortu w kształcie serca i poczęstunek. Punktem kulminacyjnym wydarzenia będzie spotkanie ze Świętym Mikołajem, który wręczy słodkie prezenty i upominki.
Prezenty przekazane przez Mikołaja pochodzą ze zbiórek przeprowadzonych w szkołach powiatu limanowskiego w ramach akcji „Dobro zawsze wraca”. Są to m.in. słodycze artykuły szkolne dekoracyjne i zabawki. Dzięki zaangażowaniu i ofiarności uczniów i nauczycieli będziemy mogli przeprowadzić spotkanie mikołajkowe, a wręczone prezenty z pewnością wywołają uśmiech na twarzach osób z niepełnosprawnością biorących udział w wydarzeniu.
Impreza będzie mieć charakter otwarty. W związku z powyższym w celach organizacyjnych prosimy o telefoniczne zgłoszenie udziału dziecka z niepełnosprawnością w spotkaniu mikołajkowym do 30 listopada br. pod nr. (18) 333-78-28