Ferie 2019 – warsztaty ceramiczne dla niewidomych i niedowidzących

Chcesz być na bieżąco? Subskrybuj nasz kanał RSS!


 

Termin i miejsce wydarzenia:
13.02.2019 (środa), godz. 13:00
Centrum Informacji Kulturalnej w Sieradzu
ul. Rynek 18
98-200 Sieradz
Wstęp wolny
Udział należy potwierdzić do 11 lutego telefonicznie lub osobiście – brak potwierdzenia jest równoznaczny z rezygnacją z udziału w warsztatach
Zapisy: (43) 677-72-14 lub osobiście
Pn-pt – 8:00-16:00


 

Glina jest wspaniałym tworzywem, z którego dotykiem i naciskiem możemy wydobywać dowolne kształty, tworząc przedmioty użytkowe i dekoracyjne. Możemy przy tym cudownie się odstresować, „wygnieść” wszystkie zmartwienia i przede wszystkim dać upust pokładom naszej kreatywności.
Zajęcia ceramiki są przeznaczone dla osób niewidomych oraz niedowidzących, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.
Serdecznie zapraszamy!

REGULAMIN:

• Udział w warsztatach jest bezpłatny, materiały zapewnia organizator
• Dzieci poniżej 9 roku życia mogą brać udział w warsztatach wyłącznie z dorosłym opiekunem.
• W przypadku chęci/konieczności rezygnacji z udziału w warsztatach należy NIEZWŁOCZNIE powiadomić nas o tym fakcie telefonicznie lub osobiście w godzinach pracy CIK – bez podawania przyczyny – by inni chętni mogli skorzystać z wolnego miejsca.
• Osoby zapisane, które nie pojawią się na warsztatach, a nie poinformują nas o tym fakcie wcześniej, nie będą miały prawa do udziału w trzech następnych warsztatach organizowanych przez Sieradzkie Centrum Kultury i Centrum Informacji Kulturalnej.
• Chęć udziału w warsztatach należy potwierdzić na dwa dni robocze przed dniem warsztatów w godzinach pracy CIK telefonicznie lub osobiście. Brak potwierdzenia jest równoznaczny z rezygnacją z uczestnictwa w warsztatach.
[Przykład: jeśli warsztaty odbywają się w środę, udział należy potwierdzić w poniedziałek, jeśli warsztaty odbywają się w poniedziałek, udział należy potwierdzić w czwartek tygodnia poprzedniego itd.]
• Udział w warsztatach jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na upublicznienie wizerunku uczestnika