Krakowskie wydarzenie kulturalne z audiodeskrypcją

Już po raz szósty Fundacja Siódmy Zmysł zaprasza na niezwykłe wydarzenie – pokaz filmu „Casino Royale” z muzyką na żywo, oraz audiodeskrypcją w ramach Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie. Pokaz odbędzie się 3 czerwca o 19.00 w TAURON Arena Kraków.
Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w koncercie zapraszamy do rezerwacji biletów. W tym celu prosimy o kontakt z Panią Reginą Mynarską: regina.mynarska@siodmyzmysl.org. Śpieszcie się, bo ich ilość jest ograniczona.
W tym roku, dzięki pomocy Krakowskiego Biura Festiwalowego, oraz OCHO (Ośrodka Chirurgii Oka) Prof. Zagórskiego, bilety dostępne są za symboliczną opłatą 6 PLN od osoby. Trzy bezpłatne podwójne zaproszenia będzie można wygrać w specjalnym konkursie na profilu fundacji na FB.
Na miejscu będą nasi wolontariusze, którzy pomogą Państwu także w dotarciu do miejsca wydarzenia z przystanków. Z każdą osobą, która chce wziąć udział w koncercie skontaktujemy i umówimy się osobiście. Zależy nam na tym, żeby dostępny był nie tylko film, ale także całe wydarzenie!